Dit product is niet meer leverbaar.
Vind de laagste prijs
Beeldscherm
| Beeldverhouding | 16:9 |
|---|---|
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Display technologie | QLED |
| Systeemeigen vernieuwingsfrequentie | 120 Hz |
| Motion interpolation technologie | Motion Xcelerator Turbo Pro |
| Marketingnaam dynamische contrastratio | Quantum Matrix Technology |
| HDR-ondersteuning | Yes |
| Inchmaat | 65 inch (165 cm) |
| Picture-in-Picture | Yes |
| Smart modes | Bioscoop, Filmmaker, Spel |
| Beeldverwerkingstechnologie | Neural Quantum Processor 4K, Samsung Real Depth Enhancer |
| Ondersteunde verversingsfrequenties display | 120 Hz |
Smart tv
| Smart TV | Yes |
|---|---|
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) | Yes |
| Screen mirroring | Yes |
| Sound-mirroring | Yes |
| Far-field steminteractie | Yes |
| Universele gids | Yes |
| TV initieert spiegeling | Yes |
Audio
| Q-Symphony | Yes |
| Gemiddeld vermogen | 60 W |
| Ingebouwde audio decoders | Dolby Atmos |
| Ingebouwde subwoofer | Yes |
| Beschrijvend element audio-voorselectie | Yes |
| Adaptief geluid | Yes |
| Muziekmuur | Yes |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Yes |
| Geluidsmodi | Surround |
| Audio-uitgangskanalen | 4.2.2 kanalen |
| Actieve stemversterker / Active Voice amplifier (AVA) | Yes |
| Game modus | Yes |
| Meerkamer-audiotechnologie | Samsung Multiroom Link |
| Multiroom | Yes |
| Object Tracking Sound+ (OTS+) | Yes |
| Adaptief geluid+ | Yes |
Belangrijkste kenmerken
| Kleur | Zilver |
| Dolby Atmos | No |
| Aantal HDMI-poorten | 4 |
| Smart TV | Yes |
| HDR | Yes |
| Ingebouwde soundbar | No |
| Besturingssysteem | Samsung Tizen |
| Verversingssnelheid | 100 Hz |
| Beeldkwaliteit | 4K Ultra HD |
| Energieklasse | F |
| Beeldtype tv | Neo QLED |
| Apple AirPlay 2 | Yes |
| Modeljaar | 2023 |
| One Connect Box | No |
| Ambilight | No |
Gewicht en omvang
| Breedte verpakking | 1622 mm |
| Diepte verpakking | 185 mm |
| Gewicht verpakking | 35,4 kg |
| Hoogte verpakking | 935 mm |
| Breedte apparaat (met standaard) | 1446,3 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 270,6 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 891,3 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 25,9 mm |
| Gewicht (met standaard) | 27,5 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 24,2 kg |
| Breedte ( zonder voet ) | 1446,3 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 828,7 mm |
| Breedte van de standaard | 39 cm |
| Diepte van de standaard | 27,1 cm |
Radio
| Soort tuner | Analoog & digitaal |
|---|
Netwerk
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Webbrowser | Yes |
| Browsen | Yes |
| Wifi | Yes |
| Internet TV | Yes |
| Werkt met Amazon Alexa | Yes |
Design
| Paneelmontage-interface | 400 x 300 mm |
| Soort bediening | Draadloos |
| VESA-montage | Yes |
| Kleurnaam | Eclipse Silver |
| Automatisch uitschakelen | Yes |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Ethernet LAN | Yes |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 4 |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1 miljard kleuren |
| Bluetooth | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Bureaustandaard | Yes |
| Type standaard | Zeshoekige standaard |
| Type schermrand | 4 Bezel-less |
| Stand kleur | Zilver |
| Afstandsbediening inbegrepen | Yes |
| Type verpakking | Doos |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Omgevingslichtsensor | Yes |
| Antireflectiescherm | Yes |
| LED backlight | Yes |
Poorten & interfaces
| Digitale audio, optische uitgang | 1 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Common interface Plus (CI+) | Yes |
| PC-ingang (D-Sub) | No |
| Versie Common Interface Plus (CI+) | 1.4 |
| Ingang stroom | Yes |
Teletext
| Teletext | Yes |
|---|
TV-tuner
| Formaat digitaal signaal | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Aantal tuners | 2 tuner(s) |
| Auto channel search | Yes |
Energie
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 95 kWu |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 190 kWu |
| Energiezuinige modus | Yes |
| Vermogensverbruik (max) | 285 W |