Ontdek de ongeëvenaarde beeld- en kijkervaring met de Samsung QE55QN93CAT NEO QLED 4K 2023. Deze 55 inch QLED TV neemt je mee naar een nieuwe dimensie van televisiekijken, waarin levendige kleuren, scherp contrast en indrukwekkende details samenkomen. Laat je onderdompelen in de spectaculaire wereld van entertainment, en geniet van elke film, serie en sportwedstrijd alsof je er zelf bij bent.
Dit product is niet meer leverbaar.
Vind de laagste prijs
Beeldscherm
| Beeldverhouding | 16:9 |
|---|---|
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Display technologie | QLED |
| Systeemeigen vernieuwingsfrequentie | 120 Hz |
| Motion interpolation technologie | Motion Xcelerator Turbo Pro |
| Marketingnaam dynamische contrastratio | Quantum Matrix Technology |
| HDR-ondersteuning | Yes |
| Inchmaat | 55 inch (140 cm) |
| Picture-in-Picture | Yes |
| Smart modes | Bioscoop, Filmmaker, Spel |
| Beeldverwerkingstechnologie | Neural Quantum Processor 4K, Samsung Real Depth Enhancer |
| Ondersteunde verversingsfrequenties display | 120 Hz |
Smart tv
| Smart TV | Yes |
|---|---|
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) | Yes |
| Screen mirroring | Yes |
| Sound-mirroring | Yes |
| Far-field steminteractie | Yes |
| Universele gids | Yes |
| TV initieert spiegeling | Yes |
Audio
| Q-Symphony | Yes |
| Gemiddeld vermogen | 60 W |
| Ingebouwde audio decoders | Dolby Atmos |
| Ingebouwde subwoofer | Yes |
| Beschrijvend element audio-voorselectie | Yes |
| Adaptief geluid | Yes |
| Muziekmuur | Yes |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Yes |
| Geluidsmodi | Surround |
| Audio-uitgangskanalen | 4.2.2 kanalen |
| Actieve stemversterker / Active Voice amplifier (AVA) | Yes |
| Game modus | Yes |
| Meerkamer-audiotechnologie | Samsung Multiroom Link |
| Multiroom | Yes |
| Object Tracking Sound+ (OTS+) | Yes |
| Adaptief geluid+ | Yes |
Belangrijkste kenmerken
| Kleur | Zilver |
| Dolby Atmos | No |
| Aantal HDMI-poorten | 4 |
| Smart TV | Yes |
| HDR | Yes |
| Ingebouwde soundbar | No |
| Besturingssysteem | Samsung Tizen |
| Verversingssnelheid | 100 Hz |
| Beeldkwaliteit | 4K Ultra HD |
| Energieklasse | G |
| Beeldtype tv | Neo QLED |
| Apple AirPlay 2 | Yes |
| Modeljaar | 2023 |
| One Connect Box | No |
| Ambilight | No |
Gewicht en omvang
| Breedte verpakking | 1448 mm |
| Diepte verpakking | 170 mm |
| Gewicht verpakking | 26,2 kg |
| Hoogte verpakking | 826 mm |
| Breedte apparaat (met standaard) | 1227,4 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 237 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 768,2 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 25,9 mm |
| Gewicht (met standaard) | 20,6 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 17,7 kg |
| Breedte ( zonder voet ) | 1227,4 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 705,6 mm |
| Breedte van de standaard | 38,8 cm |
| Diepte van de standaard | 23,7 cm |
Radio
| Soort tuner | Analoog & digitaal |
|---|
Netwerk
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Webbrowser | Yes |
| Browsen | Yes |
| Wifi | Yes |
| Internet TV | Yes |
| Werkt met Amazon Alexa | Yes |
Design
| Paneelmontage-interface | 200 x 200 mm |
| Soort bediening | Draadloos |
| VESA-montage | Yes |
| Kleurnaam | Eclipse Silver |
| Automatisch uitschakelen | Yes |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Ethernet LAN | Yes |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 4 |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1 miljard kleuren |
| Bluetooth | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Bureaustandaard | Yes |
| Type standaard | Zeshoekige standaard |
| Type schermrand | 4 Bezel-less |
| Stand kleur | Zilver |
| Afstandsbediening inbegrepen | Yes |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Omgevingslichtsensor | Yes |
| Antireflectiescherm | Yes |
Poorten & interfaces
| Digitale audio, optische uitgang | 1 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Common interface Plus (CI+) | Yes |
| PC-ingang (D-Sub) | No |
| Versie Common Interface Plus (CI+) | 1.4 |
| Ingang stroom | Yes |
Teletext
| Teletext | Yes |
|---|
TV-tuner
| Formaat digitaal signaal | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Aantal tuners | 2 tuner(s) |
| Auto channel search | Yes |
Energie
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 81 kWu |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 184 kWu |
| Energiezuinige modus | Yes |
| Vermogensverbruik (max) | 225 W |