Ben je op zoek naar een indrukwekkende kijkervaring en ultieme beeldkwaliteit? Dan is de Samsung QE55Q77CAT QLED 4K 2023 de perfecte keuze voor jou. Met zijn 55 inch formaat en baanbrekende QLED technologie zorgt deze QLED TV voor levensechte kleuren, scherpe details en een meeslepende beeldweergave.
Dit product is niet meer leverbaar.
Vind de laagste prijs
Beeldscherm
| Beeldverhouding | 16:9 |
|---|---|
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Display technologie | QLED |
| Systeemeigen vernieuwingsfrequentie | 100 Hz |
| Motion interpolation technologie | Motion Xcelerator Turbo+ |
| HDR-ondersteuning | Yes |
| LED backlight-type | Dual LED |
| Inchmaat | 55 inch (140 cm) |
| Picture-in-Picture | No |
| Smart modes | Filmmaker, Spel |
| Beeldverwerkingstechnologie | Neo Quantum Processor 4K |
| Ondersteunde verversingsfrequenties display | 100 Hz, 120 Hz |
Smart tv
| Smart TV | Yes |
|---|---|
| Screen mirroring | Yes |
| Sound-mirroring | Yes |
| Lifestyle-apps | Google Apps |
| Sportapps | Sports Alerts |
| TV initieert spiegeling | Yes |
Audio
| Q-Symphony | Yes |
| Gemiddeld vermogen | 20 W |
| Adaptief geluid | Yes |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Yes |
| Geluidsmodi | AI Sound |
| Audio-uitgangskanalen | 2.0 kanalen |
| Actieve stemversterker / Active Voice amplifier (AVA) | Yes |
| Game modus | Yes |
| Meerkamer-audiotechnologie | Samsung Multiroom Link |
| Multiroom | Yes |
| Object Tracking Sound+ (OTS+) | Yes |
| Adaptive Sound Control (ASC) | Yes |
| Muziek-apps | Spotify |
| Adaptief geluid+ | Yes |
Belangrijkste kenmerken
| Kleur | Zwart |
| Dolby Atmos | No |
| Aantal HDMI-poorten | 4 |
| Smart TV | Yes |
| HDR | Yes |
| Ingebouwde soundbar | No |
| Besturingssysteem | Samsung Tizen |
| Verversingssnelheid | 100 Hz |
| Beeldkwaliteit | 4K Ultra HD |
| Energieklasse | G |
| Beeldtype tv | QLED |
| Apple AirPlay 2 | Yes |
| Modeljaar | 2023 |
| One Connect Box | No |
| Ambilight | No |
Gewicht en omvang
| Breedte verpakking | 1424 mm |
| Diepte verpakking | 191 mm |
| Gewicht verpakking | 24,6 kg |
| Hoogte verpakking | 846 mm |
| Breedte apparaat (met standaard) | 1232,9 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 246,5 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 778,3 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 25,7 mm |
| Gewicht (met standaard) | 18,4 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 16,1 kg |
| Breedte ( zonder voet ) | 1232,9 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 708,7 mm |
| Breedte van de standaard | 29 cm |
| Diepte van de standaard | 24,6 cm |
Radio
| Soort tuner | Analoog & digitaal |
|---|
Netwerk
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Webbrowser | Yes |
| Browsen | Yes |
| Wifi | Yes |
| Werkt met de Google Assistent | Yes |
| Internet TV | Yes |
| Werkt met Amazon Alexa | Yes |
Design
| Paneelmontage-interface | 200 x 200 mm |
| VESA-montage | Yes |
| Omgevingsverlichting | Yes |
| Oprolbaar scherm | No |
| Frameloos ontwerp | Yes |
| Automatisch uitschakelen | Yes |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Ethernet LAN | Yes |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 4 |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1 miljard kleuren |
| Bluetooth | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Bureaustandaard | Yes |
| Aantal On Screen Display-talen | 27 |
| Type standaard | Onderstel met poten |
| Type schermrand | 3 Bezel-less |
| Stand kleur | Zwart |
| Afstandsbediening inbegrepen | Yes |
| Type verpakking | Doos |
| Mini muurbevestigingssteun | Yes |
| Aan/uit-timer | Yes |
| Omgevingslichtsensor | Yes |
| Slaaptimer | Yes |
| Plug and play | Yes |
Poorten & interfaces
| Digitale audio, optische uitgang | 1 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Common interface Plus (CI+) | Yes |
| Audio Return Channel (ARC) | Yes |
| Common interface (CI) | Yes |
| PC-ingang (D-Sub) | No |
| Versie Common Interface Plus (CI+) | 1.4 |
| Aantal RF-poorten | 1 |
Video
| Video upscaling | Yes |
|---|
Teletext
| Teletext | Yes |
TV-tuner
| Formaat digitaal signaal | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T2 |
| Aantal tuners | 2 tuner(s) |
Energie
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 82 kWu |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 169 kWu |
| Energiezuinige modus | Yes |
| Vermogensverbruik (max) | 205 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Stroomverbruik (typisch) | 82 W |