Met de Samsung QE55LST7TGU The Terrace 2023 QLED TV haal je de ultieme bioscoopervaring naar je eigen achtertuin. Of je nu met vrienden wilt genieten van spannende sportwedstrijden of met je geliefde onder de sterrenhemel een romantische film wilt kijken, deze televisie zorgt dat je niets mist. Met een schermgrootte van 55 inch en de krachtige QLED-technologie levert de Samsung The Terrace 2023 haarscherp beeld en levendige kleuren, zelfs in direct zonlicht.
Dit product is niet meer leverbaar.
Vind de laagste prijs
Beeldscherm
| Beeldverhouding | 16:9 |
|---|---|
| Local dimming | Yes |
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Display technologie | QLED |
| Motion interpolation technologie | PQI (Picture Quality Index) 4400 |
| HDR-ondersteuning | Yes |
| Inchmaat | 55 inch (140 cm) |
| Picture-in-Picture | Yes |
| Smart modes | Filmmaker, Spel, Film, Natuurlijk |
| Beeldverwerkingstechnologie | Samsung Contrast Enhancer |
Smart tv
| Smart TV | Yes |
|---|---|
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) | Yes |
| Sound-mirroring | Yes |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV)-versie | 2.0.1 |
Belangrijkste kenmerken
| Kleur | Zwart |
| Dolby Atmos | Yes |
| Aantal HDMI-poorten | 3 |
| Smart TV | Yes |
| HDR | Yes |
| Ingebouwde soundbar | No |
| Besturingssysteem | Samsung Tizen |
| Verversingssnelheid | 100 Hz |
| Beeldkwaliteit | 4K Ultra HD |
| Energieklasse | G |
| Beeldtype tv | QLED |
| Apple AirPlay 2 | Yes |
| Modeljaar | 2023 |
| Type tv | Samsung The Terrace |
| HDMI 2.1 | No |
| One Connect Box | No |
| Ambilight | No |
Gewicht en omvang
| Breedte verpakking | 1404 mm |
| Diepte verpakking | 208 mm |
| Gewicht verpakking | 37,2 kg |
| Hoogte verpakking | 846 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 5,98 cm |
| Gewicht (zonder voet) | 29,3 kg |
| Breedte ( zonder voet ) | 124,7 cm |
| Hoogte (zonder voet ) | 72,1 cm |
Radio
| Soort tuner | Analoog & digitaal |
|---|
Audio
| Gemiddeld vermogen | 20 W |
| Ingebouwde audio decoders | Dolby Digital |
| Technologie voor decoderen van geluid | Dolby Digital Plus |
| Adaptief geluid | Yes |
| Muziekmuur | Yes |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Yes |
| Actieve stemversterker / Active Voice amplifier (AVA) | Yes |
| Game modus | Yes |
Netwerk
| Bluetooth-versie | 4.2 |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Webbrowser | Yes |
| Browsen | Yes |
| Wifi | Yes |
| Internet TV | Yes |
| IPv6-ondersteuning | Yes |
| Werkt met Amazon Alexa | Yes |
Design
| Paneelmontage-interface | 200 x 200 mm |
| VESA-montage | Yes |
| Kleurnaam | Titan Black |
| Smartphone ondersteuning op afstand | Yes |
| Automatisch uitschakelen | Yes |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Ethernet LAN | Yes |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 3 |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1 miljard kleuren |
| Bluetooth | Yes |
| Afstandsbediening inbegrepen | Yes |
| Type verpakking | Doos |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Omgevingslichtsensor | Yes |
Teletext
| Teletext | Yes |
|---|
TV-tuner
| Formaat digitaal signaal | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Auto channel search | Yes |
Energie
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 82 kWu |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 90 kWu |
| Energiezuinige modus | Yes |
| Vermogensverbruik (max) | 370 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Stroomverbruik (typisch) | 82 W |