Laatst bekende prijs:
Vind de laagste prijs
Vind de laagste prijs
Product
| Fabrikantcode | QE49Q70RALXXN |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Garantietype | On-site service |
| Merk | Samsung |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 109,48 cm |
|---|---|
| Breedte inclusief voet | 109,48 cm |
| Diepte | 6,28 cm |
| Diepte inclusief voet | 24,83 cm |
| Gewicht | 13,6 kg |
| Hoogte | 63,29 cm |
| Hoogte inclusief voet | 70,76 cm |
| Kleur | Zwart |
| Totaalgewicht met voet | 14,1 kg |
Beeldscherm
| Ambilight | Nee |
| Curved | Nee |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Input lag | 15,4 ms |
| Kijkafstand | 2,5 m |
| Kijkhoek kwaliteit | Goed |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10 bit) |
| Local dimming | Ja |
| Merkspecifieke beeldtechniek | Samsung QLED |
| Picture Quality Index (Samsung) | 2700 Hz |
| Pixelstructuur | RGB |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Schermdiagonaal | 49 inch |
| Schermtype | LED-LCD |
| Scherpte | 4K (UHD), UHD premium |
| Type HDR | HDR10, HDR10+, HLG |
| Type local dimming | Full array |
| Verversingssnelheid | 100 Hz |
Energieverbruik
| Energieklasse | B |
| Energieverbruik actief | 116 W |
| Energieverbruik per jaar | 161 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,5 W |
| Lichtsensor | Ja |
| Slaaptimer | Ja |
Audio
| Aantal speakers | 2 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 20 W |
| Subwoofer | Ja |
Algemene eigenschappen
| Als beste getest | Nee |
| Draaibare voet | Nee |
| Te testen in winkel | Geen |
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 200 mm x 200 mm |