Maak kennis met de Samsung Neo QLED 8K 85QN900B (2022) - de ultieme bioscoopervaring bij jou thuis! Dit verbluffende televisietoestel zorgt voor een ongeëvenaarde beeldkwaliteit en een meeslepend geluid, waardoor je volledig kunt opgaan in je favoriete films, series en games. Met zijn indrukwekkende formaat van 85 inch is deze televisie een echt statement piece in je woonkamer.
Laatst bekende prijs:
Vind de laagste prijs
Product
| Fabrikantcode | QE85QN900BTXXN |
| Oude apparaat gratis retour | Ja |
| Afhandeling van je defect | Bij jou thuis |
Audio
| Aantal speakers | 12 |
|---|---|
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 90 W |
| Subwoofer | Ja |
| Ingebouwde soundbar | Nee |
| Geluidskwaliteit | Zeer goed |
| HDMI ARC (Audio Return Channel) | Ja |
| Netwerkaansluiting | Ja |
| VGA-aansluiting | Nee |
| Versie female HDMI Type A poort | 2.1 |
| HDMI eARC | Ja |
| Versie AirPlay | AirPlay 2 |
| Niet ondersteunde populaire apps | Ziggo GO |
| Schermtype | LED-LCD |
| Schermdiagonaal | 85 inch |
| Scherpte | 8K (UHD) |
| Verversingssnelheid | 100 Hz |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10 bit) |
| Aanbevolen televisie gebruik | Optimaal gamen, Optimaal sport kijken, Series en films streamen |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Input lag | 6 ms |
| Picture Quality Index (Samsung) | 5000 Hz |
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 600 mm x 400 mm |