Product
| Fabrikantcode | HW-Q950A/XN |
| Oude apparaat gratis retour | Ja |
| Afhandeling van je defect | Via Coolblue |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 187,6 cm |
|---|---|
| Breedte inclusief voet | 187,6 cm |
| Diepte | 1,54 cm |
| Diepte inclusief voet | 34,4 cm |
| Gewicht | 43,1 kg |
| Hoogte | 107,1 cm |
| Hoogte inclusief voet | 114,4 cm |
| Kleur | Zwart |
| Totaalgewicht met voet | 54,1 kg |
| Introductiejaar | 2021 |
| Soort voet | 1 voet |
| Breedte voet | 36 cm |
Connectiviteit
| AirPlay | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| DLNA | Nee |
| Google Cast | Ja |
| Multiroom audio | Nee |
| NFC | Nee |
| Speelt van netwerk | Ja |
| Spotify Connect | Ja |
| Wifi ingebouwd | Ja |
Geluid
| Aantal audio kanalen | 11 |
| Aantal subwooferkanalen | 1 |
| Geluidsweergave | Surround |
| Hi-res audio | Ja |
| Surround sound | Dolby Atmos |
| Surround systemen | Dolby Atmos, Dolby Digital |
| Radio | Ja |
| Geluidskwaliteit volgens klanten | Uitstekend |
Energieverbruik
| Energieklasse | G |
| Energieverbruik per 1000h | 327 kWh |
| Energieverbruik HDR per 1000h | 244 kWh |
Audio
| Aantal speakers | 10 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 80 W |
| Subwoofer | Ja |
| Ingebouwde soundbar | Nee |
| Geluidskwaliteit | Zeer goed |
| Composite aansluiting | Nee |
| Usb functie | Software updates |
| HDMI ARC (Audio Return Channel) | Ja |
| Netwerkaansluiting | Nee |
| VGA-aansluiting | Nee |
| Versie female HDMI Type A poort | 2.0, 2.1 |
Smart
| Bediening via Apple app | Ja |
| Bediening via Windows app | Ja |
| Compatibel met smartphone / apps | Ja |
| Smart home platform | Amazon Alexa, Google Assistant |
| Versie AirPlay | AirPlay 2 |
| Niet ondersteunde populaire apps | Ziggo GO |
| Schermtype | LED-LCD |
| Schermdiagonaal | 85 inch |
| Scherpte | 8K (UHD) |
| Verversingssnelheid | 100 Hz |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Input lag | 10,6 ms |
| Picture Quality Index (Samsung) | 4900 Hz |
| Teletext | Ja |
| Als beste getest | Nee |
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 600 mm x 400 mm |