Op zoek naar de meest indrukwekkende kijkervaring? Dan is de Samsung Neo QLED 8K 85QN800B (2022) echt iets voor jou. Deze revolutionaire televisie tilt beeldkwaliteit naar een geheel nieuw niveau en dompelt je onder in levensechte beelden. Met een gigantisch 85 inch scherm en de nieuwste innovaties op het gebied van technologie, biedt deze televisie het ultieme kijkplezier voor de veeleisende kijker.
Laatst bekende prijs:
Vind de laagste prijs
Product
| Fabrikantcode | QE85QN800BTXXN |
| Oude apparaat gratis retour | Ja |
| Afhandeling van je defect | Bij jou thuis |
Audio
| Aantal speakers | 8 |
|---|---|
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 70 W |
| Subwoofer | Ja |
| Ingebouwde soundbar | Nee |
| Geluidskwaliteit | Zeer goed |
| HDMI ARC (Audio Return Channel) | Ja |
| Netwerkaansluiting | Ja |
| VGA-aansluiting | Nee |
| Versie female HDMI Type A poort | 2.1 |
| HDMI eARC | Ja |
| Versie AirPlay | AirPlay 2 |
| Niet ondersteunde populaire apps | Ziggo GO |
| Schermtype | LED-LCD |
| Schermdiagonaal | 85 inch |
| Scherpte | 8K (UHD) |
| Verversingssnelheid | 100 Hz |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10 bit) |
| Aanbevolen televisie gebruik | Optimaal gamen, Optimaal sport kijken, Series en films streamen |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Input lag | 6 ms |
| Picture Quality Index (Samsung) | 4900 Hz |
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 600 mm x 400 mm |