Laatst bekende prijs:
Vind de laagste prijs
Product
| Fabrikantcode | QE75QN800ATXXN |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Garantietype | On-site service |
| Merk | Samsung |
| Oude apparaat gratis retour | Ja |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 166,8 cm |
|---|---|
| Breedte inclusief voet | 166,8 cm |
| Diepte | 1,74 cm |
| Diepte inclusief voet | 32 cm |
| Gewicht | 32,1 kg |
| Hoogte | 95,5 cm |
| Hoogte inclusief voet | 102,2 cm |
| Kleur | Zwart |
| Totaalgewicht met voet | 42,2 kg |
| Introductiejaar | 2021 |
Energieverbruik
| Energieklasse | G |
| Energieverbruik actief | 370 W |
| Energieverbruik per jaar | 488 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,5 W |
| Energieverbruik per 1000h | 286 kWh |
| Energieverbruik HDR per 1000h | 387 kWh |
Audio
| Aantal speakers | 8 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 70 W |
| Subwoofer | Ja |
| Ingebouwde soundbar | Nee |
| Dolby Atmos ondersteuning | Ja |
| Q-Symphony | Nee |
Aansluitingen
| Hoofdtelefoon aansluiting | Nee |
| Usb-aansluiting | Ja |
| HDMI-aansluiting | Ja |
| Composite aansluiting | Nee |
| Aantal HDMI poorten | 4 |
| Antenne-aansluiting | Ja |
| Component-aansluiting | Nee |
| Digitaal optische aansluiting | Ja |
| HDMI ARC (Audio Return Channel) | Ja |
| Netwerkaansluiting | Ja |
| RCA aansluiting | Nee |
| SCART-aansluiting | Nee |
| VGA-aansluiting | Nee |
| Versie female HDMI Type A poort | 2.0, 2.1 |
Bediening
| Afstandsbediening meegeleverd | Ja |
| Bediening via Android app | Ja |
| Bediening via app | Ja |
| Bediening via Apple app | Ja |
| Spraakbesturing | Ja |
| Samsung One Remote | Ja |
Smart tv
| Bluetooth | Ja |
| DLNA | Ja |
| Smart platform | Tizen |
| Smart TV | Ja |
| Wifi ingebouwd | Ja |
| Type smart platform | Uitgebreid |
| AirPlay | Ja |
| Versie AirPlay | AirPlay 2 |
| Mediaspeler | Ja |
Belangrijkste eigenschappen
| Schermtype | LED-LCD |
| Schermdiagonaal | 75 inch |
| Scherpte | 8K (UHD) |
| Verversingssnelheid | 100 Hz |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10 bit) |
Beeldscherm uitgebreid
| Kijkhoek kwaliteit | Goed |
| Local dimming | Ja |
| Type local dimming | Mini-led |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Type HDR | HDR10, HDR10+, HLG |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Input lag | 15,4 ms |
| Merkspecifieke beeldtechniek | Samsung QLED |
Speciale eigenschappen
| Slaaptimer | Ja |
| Lichtsensor | Ja |
| Teletext | Ja |
| Optische drive beschikbaar | Nee |
| Als beste getest | Nee |
| Draaibare voet | Nee |
| Ambilight | Nee |
| Ambient Mode | Ja |
| Art Mode | Nee |
| One Connect Box | Ja |
Tv ophangen
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 400 mm x 400 mm |