Laatst bekende prijs:
Vind de laagste prijs
Product
| Fabrikantcode | HW-B550/XN |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Merk | Samsung |
| Oude apparaat gratis retour | Ja |
| Afhandeling van je defect | Via Coolblue |
Connectiviteit
| Bluetooth | Ja |
|---|---|
| Multiroom audio | Nee |
| NFC | Nee |
| Speelt van netwerk | Nee |
| Wifi ingebouwd | Nee |
Geluid
| Aantal audio kanalen | 2 |
| Aantal subwooferkanalen | 1 |
| Geluidsweergave | Surround |
| Hi-res audio | Ja |
| Surround sound | DTS |
| Surround systemen | DTS |
| Radio | Ja |
Onderscheidingen
| Als beste getest | Nee |
|---|
Audio
| Aantal speakers | 2 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 20 W |
| Subwoofer | Nee |
| Ingebouwde soundbar | Nee |
| Geluidskwaliteit | Standaard |
| Dolby Atmos ondersteuning | Ja |
| Q-Symphony | Ja |
Aansluitingen
| Hoofdtelefoon aansluiting | Nee |
| Usb-aansluiting | Ja |
| HDMI-aansluiting | Ja |
| Composite aansluiting | Nee |
| Usb functie | Software updates |
| Aantal HDMI poorten | 3 |
| Antenne-aansluiting | Ja |
| Component-aansluiting | Nee |
| Digitaal optische aansluiting | Ja |
| HDMI ARC (Audio Return Channel) | Ja |
| Netwerkaansluiting | Nee |
| RCA aansluiting | Nee |
| SCART-aansluiting | Nee |
| VGA-aansluiting | Nee |
| Versie female HDMI Type A poort | 2.0 |
| HDMI eARC | Ja |
Smart
| Compatibel met smartphone / apps | Nee |
|---|
Bediening
| Afstandsbediening meegeleverd | Ja |
| Bediening via Android app | Ja |
| Bediening via app | Ja |
| Bediening via Apple app | Ja |
| Spraakbesturing | Nee |
| Samsung One Remote | Ja |
Smart tv
| Bluetooth | Ja |
| DLNA | Ja |
| Smart platform | Tizen |
| Smart TV | Ja |
| Wifi ingebouwd | Ja |
| Type smart platform | Uitgebreid |
| Gegarandeerde ondersteuning met updates | 24 maanden na introductiedatum |
| AirPlay | Ja |
| Versie AirPlay | AirPlay 2 |
| Niet ondersteunde populaire apps | Ziggo GO |
| Mediaspeler | Ja |
Belangrijkste eigenschappen
| Beeldkwaliteit | Goed |
| Schermtype | LED-LCD |
| Schermdiagonaal | 85 inch |
| Scherpte | 4K (UHD) |
| Verversingssnelheid | 50 Hz |
| Kleurdiepte | 17 miljoen kleuren (8 bit) |
| Aanbevolen televisie gebruik | Series en films streamen, Standaard zenders kijken |
| Aanbevolen kijkafstand tot tv | 4 - 6 meter |
Beeldscherm uitgebreid
| Kijkhoek kwaliteit | Standaard |
| Pixelstructuur | RGB |
| Local dimming | Ja |
| Type local dimming | Edge lit |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Input lag | 8 ms |
| Picture Quality Index (Samsung) | 2200 Hz |
| Samsung QLED | Nee |
| Samsung Neo QLED | Nee |
Speciale eigenschappen
| Slaaptimer | Ja |
| Lichtsensor | Ja |
| Teletext | Ja |
| Draaibare voet | Nee |
| Ambient Mode | Ja |
| Art Mode | Nee |
| One Connect Box | Nee |
Tv ophangen
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 600 mm x 400 mm |