Ben je toe aan wat meer entertainment? Dan is de Samsung Crystal UHD 65TU7100 (2020) een goede aankoop. Deze televisie heeft een zeer groot scherm van maar liefst 65 inch, waardoor het net is alsof je in je eigen thuisbioscoop zit. Samsung heeft deze slimme televisie voorzien van Samsung Smart Home. Zo kijk je niet alleen televisie, maar installeer je ook apps en kun je eenvoudig internetten. Daarvoor dien je de televisie wel met het internet te verbinden. Geen zorgen; je hoeft geen internetkabels meer te trekken. Dit doe je namelijk eenvoudig aan de hand van Wifi.
Laatst bekende prijs:
Vind de laagste prijs
Product
| Fabrikantcode | UE65TU7100WXXN |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Garantietype | On-site service |
| Merk | Samsung |
| Oude apparaat gratis retour | Ja |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 144,84 cm |
|---|---|
| Breedte inclusief voet | 144,84 cm |
| Diepte | 5,95 cm |
| Diepte inclusief voet | 28,21 cm |
| Gewicht | 20,6 kg |
| Hoogte | 82,98 cm |
| Hoogte inclusief voet | 90,62 cm |
| Kleur | Grijs |
| Totaalgewicht met voet | 20,9 kg |
Beeldscherm
| Ambilight | Nee |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Input lag | 11 ms |
| Kijkafstand | 3 m |
| Kijkhoek kwaliteit | Standaard |
| Kleurdiepte | 17 miljoen kleuren (8 bit) |
| Local dimming | Ja |
| Picture Quality Index (Samsung) | 2000 Hz |
| Pixelstructuur | RGB |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Schermdiagonaal | 65 inch |
| Schermtype | LED-LCD |
| Scherpte | 4K (UHD) |
| Type HDR | HDR10, HDR10+, HLG |
| Type local dimming | Edge lit |
| Verversingssnelheid | 50 Hz |
| Beeldkwaliteit | Goed |
Energieverbruik
| Energieklasse | A+ |
| Energieverbruik actief | 116 W |
| Energieverbruik per jaar | 161 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,5 W |
| Lichtsensor | Ja |
| Slaaptimer | Ja |
Audio
| Aantal speakers | 2 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 20 W |
| Subwoofer | Nee |
| Ingebouwde soundbar | Nee |
Algemene eigenschappen
| Aanbevolen televisie gebruik | Series en films streamen, Standaard tv kijken |
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 400 mm x 300 mm |