LG 65NANO866NA (2020) + Soundbar + Optische kabel Samsung Crystal UHD 65BU8000 (2022) + Soundbar
Prijs
Merk LG Samsung
Aansluitingen
Aantal HDMI poorten 4 3
Audio
Aantal speakers 2 2
Ambilight
Beeldkwaliteit volgens klanten
Curved
Schermdiagonaal 65 inch
Schermtype LED-LCD
Energieverbruik
Energieklasse A
Energieverbruik actief 119 W
Energieverbruik per jaar 165 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W