Laatst bekende prijs:
Vind de laagste prijs
Product
| Fabrikantcode | HW-S61T/XN |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Garantietype | Carry-in-garantie |
| Merk | Samsung |
| Oude apparaat gratis retour | Ja |
Fysieke eigenschappen
| Achterspeakers | Nee |
|---|---|
| Breedte | 76,4 cm |
| Breedte inclusief voet | 111,64 cm |
| Diepte | 12,5 cm |
| Diepte inclusief voet | 32,65 cm |
| Geluidskwaliteit volgens klanten | Standaard |
| Gewicht | 2,9 kg |
| Hoogte | 6,6 cm |
| Hoogte inclusief voet | 72,81 cm |
| Inclusief montagemateriaal | Ja |
| Kleur | Zilver |
| Kwaliteitsklasse | Middenklasse |
| Losse subwoofer | Nee |
| Montage mogelijk | Ja |
| Samenstelling speakers | 1 speaker |
| Totaalgewicht met voet | 15,2 kg |
| Type speaker | Soundbar |
| Introductiejaar | 2020 |
Connectiviteit
| AirPlay | Nee |
| Bluetooth | Ja |
| DLNA | Nee |
| Fireconnect | Nee |
| Google Cast | Nee |
| Multiroom audio | Nee |
| NFC | Nee |
| SonosNet | Nee |
| Speelt van netwerk | Ja |
| Spotify Connect | Ja |
| UPnP AV-ondersteuning | Nee |
| Wifi ingebouwd | Ja |
Geluid
| Aantal audio kanalen | 4 |
| Aantal subwooferkanalen | 0 |
| DTS | Ja |
| Geluidsweergave | Surround |
| Hi-res audio | Nee |
| Surround sound | DTS |
| Surround systemen | DTS, Dolby Digital |
| Radio | Nee |
Onderscheidingen
| Als beste getest | Nee |
|---|
Energieverbruik
| Energieklasse | A |
| Energieverbruik actief | 92 W |
| Energieverbruik per jaar | 128 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,5 W |
Audio
| Aantal speakers | 2 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 20 W |
| Subwoofer | Nee |
| Ingebouwde soundbar | Nee |
| Geluidskwaliteit | Standaard |
| Dolby Atmos ondersteuning | Nee |
| Q-Symphony | Nee |
Aansluitingen
| Hoofdtelefoon aansluiting | Nee |
| Usb-aansluiting | Nee |
| HDMI-aansluiting | Ja |
| Composite aansluiting | Ja |
| Aantal HDMI poorten | 3 |
| Antenne-aansluiting | Ja |
| Component-aansluiting | Nee |
| Digitaal coaxiale aansluiting | Nee |
| Digitaal optische aansluiting | Ja |
| HDMI ARC (Audio Return Channel) | Ja |
| Netwerkaansluiting | Nee |
| RCA aansluiting | Nee |
| SCART-aansluiting | Nee |
| VGA-aansluiting | Nee |
| Versie female HDMI Type A poort | 2.0 |
Smart
| Bediening via Android app | Ja |
| Bediening via app | Ja |
| Bediening via Apple app | Ja |
| Bediening via Windows app | Ja |
| Compatibel met smartphone / apps | Ja |
| Smart home platform | Samsung SmartThings |
Bediening
| Afstandsbediening meegeleverd | Ja |
| Bediening via app | Ja |
| Spraakbesturing | Nee |
| Samsung One Remote | Ja |
Smart tv
| Bluetooth | Ja |
| DLNA | Ja |
| Smart platform | Tizen |
| Smart TV | Ja |
| Wifi ingebouwd | Ja |
| Type smart platform | Uitgebreid |
| Gegarandeerde ondersteuning met updates | 24 maanden na introductiedatum |
| AirPlay | Ja |
| Versie AirPlay | AirPlay 2 |
| Mediaspeler | Ja |
TV-tuner
| CI/CI+ aansluiting | Ja |
| Digitale tuner | Ja |
| DVB-S Twin tuner | Nee |
| DVB-T Twin tuner | Nee |
| Ondersteund door aanbieder | Telenet, Ziggo |
Belangrijkste eigenschappen
| Beeldkwaliteit | Goed |
| Schermtype | LED-LCD |
| Schermdiagonaal | 50 inch |
| Aanbevolen kijkafstand | 2 - 2.5 meter, 2.5 - 3 meter, 3 - 3.5 meter |
| Scherpte | 4K (UHD) |
| Verversingssnelheid | 50 Hz |
| Kleurdiepte | 17 miljoen kleuren (8 bit) |
| Aanbevolen televisie gebruik | Series en films streamen, Standaard tv kijken |
Beeldscherm uitgebreid
| Kijkhoek kwaliteit | Standaard |
| Pixelstructuur | RGB |
| Local dimming | Ja |
| Type local dimming | Edge lit |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Type HDR | HDR10, HDR10+, HLG |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Input lag | 15 ms |
| Merkspecifieke beeldtechniek | Samsung Dynamic Crystal Color |
| Picture Quality Index (Samsung) | 2800 Hz |
Speciale eigenschappen
| Slaaptimer | Ja |
| Lichtsensor | Ja |
| Teletext | Ja |
| Optische drive beschikbaar | Nee |
| Als beste getest | Nee |
| Draaibare voet | Nee |
| Ambilight | Nee |
| Ambient Mode | Ja |
| Art Mode | Nee |
| One Connect Box | Nee |
Tv ophangen
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 200 mm x 200 mm |