De Salora 43FA7504 brengt home entertainment naar een hoger niveau door zijn uitstekende beeld- en geluidskwaliteit te combineren met een strak design en handige functionaliteiten. Met dit model geniet je van een indrukwekkende kijkervaring in je eigen huiskamer. De 43 inch Full HD televisie zorgt voor scherpe en heldere beelden, waardoor je helemaal opgaat in je favoriete films, series of games.
Laatst bekende prijs:
Vind de laagste prijs
Product
| Fabrikantcode | 43FA7504 |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Garantietype | Carry-in-garantie |
| Merk | Salora |
| Oude apparaat gratis retour | Ja |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 97,3 cm |
|---|---|
| Breedte inclusief voet | 97,3 cm |
| Diepte | 8,2 cm |
| Diepte inclusief voet | 23,5 cm |
| Gewicht | 7 kg |
| Hoogte | 56,7 cm |
| Hoogte inclusief voet | 61,5 cm |
| Kleur | Zwart |
| Totaalgewicht met voet | 7,4 kg |
| Introductiejaar | 2020 |
Energieverbruik
| Energieklasse | A+ |
| Energieverbruik actief | 54 W |
| Energieverbruik per jaar | 78 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,5 W |
Audio
| Aantal speakers | 2 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 8 W |
| Subwoofer | Nee |
| Ingebouwde soundbar | Nee |
| Geluidskwaliteit | Standaard |
| Dolby Atmos ondersteuning | Nee |
Aansluitingen
| Hoofdtelefoon aansluiting | Ja |
| Usb-aansluiting | Ja |
| HDMI-aansluiting | Ja |
| Composite aansluiting | Ja |
| Aantal HDMI poorten | 3 |
| Antenne-aansluiting | Ja |
| Component-aansluiting | Nee |
| Digitaal optische aansluiting | Ja |
| HDMI ARC (Audio Return Channel) | Ja |
| Netwerkaansluiting | Ja |
| RCA aansluiting | Ja |
| SCART-aansluiting | Nee |
| VGA-aansluiting | Ja |
| Versie female HDMI Type A poort | 2.0 |
Bediening
| Afstandsbediening meegeleverd | Ja |
| Bediening via Android app | Ja |
| Bediening via app | Ja |
| Bediening via Apple app | Ja |
| Spraakbesturing | Nee |
Smart tv
| Bluetooth | Ja |
| DLNA | Ja |
| Smart platform | Android |
| Smart TV | Ja |
| Wifi ingebouwd | Ja |
| Type smart platform | Uitgebreid |
| Gegarandeerde ondersteuning met updates | Onbekend |
| AirPlay | Nee |
| Mediaspeler | Ja |
TV-tuner
| CI/CI+ aansluiting | Ja |
| Digitaal videosignaal | Digitenne (DVB-T), Digitenne (DVB-T2), Kabel (DVB-C) |
| Digitale tuner | Ja |
| DVB-T Twin tuner | Nee |
Belangrijkste eigenschappen
| Beeldkwaliteit | Standaard |
| Schermtype | LED-LCD |
| Schermdiagonaal | 43 inch |
| Aanbevolen kijkafstand | 2 - 2.5 meter, 2.5 - 3 meter, Minder dan 2 meter |
| Scherpte | Full HD (1080p) |
| Verversingssnelheid | 50 Hz |
| Kleurdiepte | 17 miljoen kleuren (8 bit) |
| Aanbevolen televisie gebruik | Standaard tv kijken |
Beeldscherm uitgebreid
| Kijkhoek kwaliteit | Standaard |
| Local dimming | Nee |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Type HDR | HDR10, HLG |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Best Picture Rate (Salora) | 100 Hz |
Speciale eigenschappen
| Slaaptimer | Nee |
| Lichtsensor | Nee |
| Teletext | Ja |
| Optische drive beschikbaar | Nee |
| Als beste getest | Nee |
| Draaibare voet | Nee |
| Ambilight | Nee |
Tv ophangen
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 100 mm x 100 mm |