Laatst bekende prijs:
Vind de laagste prijs
Vind de laagste prijs
Product
| Fabrikantcode | 5723 |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Garantietype | Carry-in-garantie |
| Merk | Salora |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 64 cm |
|---|---|
| Breedte inclusief voet | 64 cm |
| Diepte | 6,5 cm |
| Diepte inclusief voet | 18,5 cm |
| Gewicht | 5,5 kg |
| Hoogte | 38,7 cm |
| Hoogte inclusief voet | 42,7 cm |
| Kleur | Zwart |
| Totaalgewicht met voet | 5,7 kg |
Beeldscherm
| Ambilight | Nee |
| Best Picture Rate (Salora) | 100 Hz |
| Curved | Nee |
| HDR ondersteuning | Nee |
| Kijkafstand | 1 m |
| Kijkhoek kwaliteit | Standaard |
| Kleurdiepte | 17 miljoen kleuren (8 bit) |
| Local dimming | Nee |
| Processor kernen | Dual core (2) |
| Schermdiagonaal | 28 inch |
| Schermtype | LED-LCD |
| Scherpte | HD Ready (720p) |
| Verversingssnelheid | 50 Hz |
Energieverbruik
| Energieklasse | A+ |
| Energieverbruik actief | 25 W |
| Energieverbruik per jaar | 36 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,5 W |
| Lichtsensor | Nee |
| Slaaptimer | Ja |
Audio
| Aantal speakers | 2 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 5 W |
| Geluidskwaliteit volgens klanten | Standaard |
| Subwoofer | Nee |
| Virtueel surround | Nee |
Algemene eigenschappen
| Aanbevolen televisie gebruik | Standaard films en series streamen |
| Als beste getest | Nee |
| Design volgens klanten | Mooi |
| Draaibare voet | Nee |
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 75 mm x 75 mm |