Product
| Fabrikantcode | 50PUS7334/12 |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Garantietype | On-site service |
| Merk | Philips |
| Oude apparaat gratis retour | Ja |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 111,9 cm |
|---|---|
| Breedte inclusief voet | 111,9 cm |
| Diepte | 11,2 cm |
| Diepte inclusief voet | 24 cm |
| Gewicht | 13,8 kg |
| Hoogte | 65,8 cm |
| Hoogte inclusief voet | 68,1 cm |
| Kleur | Zilver |
| Totaalgewicht met voet | 16,3 kg |
Beeldscherm
| Ambilight | Ja |
| Beeldkwaliteit volgens klanten | Uitstekend |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Kijkafstand | 2,5 - 3 m |
| Kijkhoek kwaliteit | Standaard |
| Kleurdiepte | 17 miljoen kleuren (8 bit) |
| Local dimming | Ja |
| Perfect Motion Rate (Philips) | 1700 |
| Pixelstructuur | RGB |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Schermdiagonaal | 50 inch |
| Schermtype | LED-LCD |
| Scherpte | 4K (UHD) |
| Type ambilight | 3-zijdig Ambilight |
| Type HDR | Dolby Vision, HDR10, HDR10+, HLG |
| Type local dimming | Back lit |
| Verversingssnelheid | 50 Hz |
| Beeldkwaliteit | Goed |
Energieverbruik
| Energieklasse | A |
| Energieverbruik actief | 72 W |
| Energieverbruik per jaar | 106 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,3 W |
| Lichtsensor | Ja |
| Aantal speakers | 2 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 20 W |
| Geluidskwaliteit volgens klanten | Zeer goed |
| Subwoofer | Nee |
| Ingebouwde soundbar | Nee |
Algemene eigenschappen
| Aanbevolen televisie gebruik | Series en films streamen, Standaard tv kijken |
| Als beste getest | Nee |
| Design volgens klanten | Heel mooi |
| Draaibare voet | Ja |
| Product familie | The One |
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 300 mm x 200 mm |