Laatst bekende prijs:
Vind de laagste prijs
Product
| Fabrikantcode | 43PUS8505/12 |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Garantietype | Carry-in-garantie |
| Merk | Philips |
| Oude apparaat gratis retour | Ja |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 96,4 cm |
|---|---|
| Breedte inclusief voet | 96,4 cm |
| Diepte | 7,5 cm |
| Diepte inclusief voet | 20,4 cm |
| Gewicht | 9,4 kg |
| Hoogte | 56,9 cm |
| Hoogte inclusief voet | 63,3 cm |
| Kleur | Zilver |
| Totaalgewicht met voet | 12 kg |
Beeldscherm
| Ambilight | Ja |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Kijkafstand | 2 - 2,5 m |
| Kijkhoek kwaliteit | Goed |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10 bit) |
| Local dimming | Ja |
| Pixelstructuur | RGB |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Schermdiagonaal | 43 inch |
| Schermtype | LED-LCD |
| Scherpte | 4K (UHD) |
| Type ambilight | 3-zijdig Ambilight |
| Type HDR | Dolby Vision, HDR10, HDR10+, HLG |
| Type local dimming | Back lit |
| Verversingssnelheid | 50 Hz |
| Beeldkwaliteit | Zeer goed |
Energieverbruik
| Energieklasse | B |
| Energieverbruik actief | 78 W |
| Energieverbruik per jaar | 114 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,3 W |
| Lichtsensor | Ja |
| Aantal speakers | 2 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 20 W |
| Subwoofer | Nee |
| Ingebouwde soundbar | Nee |
Algemene eigenschappen
| Aanbevolen televisie gebruik | Series en films streamen, Standaard tv kijken, Thuisbioscoop |
| Als beste getest | Nee |
| Draaibare voet | Ja |
| Product familie | The One |
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 200 mm x 200 mm |