De Philips 77OLED848/12 - 77 inch - OLED TV is het summum van televisietechnologie. Met zijn verbluffende 77 inch OLED-scherm brengt deze TV een ongekende kijkervaring naar je woonkamer. Vanwege zijn indrukwekkende formaat dompelt hij je als kijker volledig onder in de wereld van je favoriete films, series en games. Deze TV is niet alleen een visueel spektakel, maar biedt ook een uitzonderlijke geluidskwaliteit, waardoor je elk detail en elke toon perfect kunt horen.
Dit product is niet meer leverbaar.
Vind de laagste prijs
Beeldscherm
| Beeldverhouding | 16:9 |
|---|---|
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Display technologie | OLED |
| Systeemeigen vernieuwingsfrequentie | 120 Hz |
| Motion interpolation technologie | Perfect Natural Motion |
| HDR-ondersteuning | Yes |
| Inchmaat | 77 inch (196 cm) |
| Smart modes | Filmmaker, IMAX Enhanced |
| Beeldverwerkingstechnologie | Philips P5 Perfect Picture Engine |
| Ondersteund beeldformaat | BMP, GIF, HEIF, JPEG, PNG |
Smart tv
| Smart TV | Yes |
|---|---|
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) | Yes |
Belangrijkste kenmerken
| Kleur | Zwart |
| Dolby Atmos | No |
| Aantal HDMI-poorten | 4 |
| Smart TV | Yes |
| HDR | Yes |
| Ingebouwde soundbar | No |
| Besturingssysteem | Android TV |
| Verversingssnelheid | 100 Hz |
| Beeldkwaliteit | 4K Ultra HD |
| Energieklasse | G |
| Beeldtype tv | OLED |
| Modeljaar | 2023 |
| Dolby Vision | Yes |
| HDMI 2.1 | No |
| One Connect Box | No |
| Ambilight | Yes |
Gewicht en omvang
| Breedte verpakking | 1950 mm |
| Diepte verpakking | 200 mm |
| Gewicht verpakking | 46,9 kg |
| Hoogte verpakking | 1170 mm |
| Breedte apparaat (met standaard) | 1723 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 310 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 1056 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 79 mm |
| Gewicht (met standaard) | 36,5 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 35,8 kg |
| Breedte ( zonder voet ) | 1723 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 990 mm |
| Breedte van de standaard | 80,3 cm |
| Diepte van de standaard | 31 cm |
Radio
| Soort tuner | Analoog & digitaal |
|---|
Audio
| Gemiddeld vermogen | 70 W |
| Ingebouwde audio decoders | DTS:X, Dolby Atmos, Dolby Digital |
| Ingebouwde subwoofer | Yes |
| Ondersteund audioformaat | AAC, FLAC, MP3, WAV, WMA, WMA-PRO |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Yes |
| Geluidsmodi | AI Sound |
| Audio-uitgangskanalen | 2.1 kanalen |
| Gemiddeld vermogen subwoofer | 30 W |
| Game modus | Yes |
| Muziek-apps | YouTube Music |
Netwerk
| Bluetooth-versie | 5.0 |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Webbrowser | Yes |
| Browsen | Yes |
| Wifi | Yes |
| Werkt met de Google Assistent | Yes |
| Internet TV | Yes |
| Werkt met Amazon Alexa | Yes |
Poorten & interfaces
| HDMI versie | 2.0/2.1 |
| Digitale audio, optische uitgang | 1 |
| HDCP | Yes |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | EasyLink |
| Common interface Plus (CI+) | Yes |
| Audio Return Channel (ARC) | Yes |
| Common interface (CI) | Yes |
| PC-ingang (D-Sub) | No |
| HDCP versie | 2.3 |
Design
| Paneelmontage-interface | 400 x 300 mm |
| VESA-montage | Yes |
| Omgevingsverlichting | Yes |
| Indicatie signaalsterkte | Yes |
| Automatisch uitschakelen | Yes |
| Aantal USB 2.0-poorten | 3 |
| Ethernet LAN | Yes |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 4 |
| Aantal luidsprekers | 4 |
| Bluetooth | Yes |
| Bureaustandaard | Yes |
| Type standaard | Onderstel met poten |
| Stand kleur | Zwart |
| Afstandsbediening inbegrepen | Yes |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Slaaptimer | Yes |
Processor
| Aantal processorkernen | 4 |
|---|
Teletext
| Teletext | Yes |
| Teletekst | 1000 pagina's |
| Teletext standaarden | Hypertekst |
TV-tuner
| Formaat digitaal signaal | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD |
Energie
| Stroomverbruik (in standby) | 0,3 W |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 147 kWu |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 134 kWu |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 220 - 240 V |