Laatst bekende prijs:
Vind de laagste prijs
Vind de laagste prijs
Product
| Fabrikantcode | 75PUS8303/12 |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Garantietype | On-site service |
| Merk | Philips |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 167,88 cm |
|---|---|
| Breedte inclusief voet | 167,88 cm |
| Diepte | 7,54 cm |
| Diepte inclusief voet | 31,46 cm |
| Gewicht | 44,5 kg |
| Hoogte | 96,43 cm |
| Hoogte inclusief voet | 98,55 cm |
| Kleur | Zilver |
| Totaalgewicht met voet | 47,5 kg |
Beeldscherm
| Ambilight | Ja |
| Beeldkwaliteit volgens klanten | Uitstekend |
| Curved | Nee |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Input lag | 30 ms |
| Kijkafstand | 3 m |
| Kijkhoek kwaliteit | Goed |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10 bit) |
| Local dimming | Ja |
| Perfect Motion Rate (Philips) | 2900 |
| Pixelstructuur | RGB |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Schermdiagonaal | 75 inch |
| Schermtype | LED-LCD |
| Scherpte | 4K (UHD), UHD premium |
| Type ambilight | 3-zijdig Ambilight |
| Type HDR | HDR10, HLG |
| Type local dimming | Edge lit |
| Verversingssnelheid | 100 Hz |
Energieverbruik
| Energieklasse | A+ |
| Energieverbruik actief | 120 W |
| Energieverbruik per jaar | 176 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,3 W |
| Lichtsensor | Ja |
| Slaaptimer | Ja |
Audio
| Aantal speakers | 2 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 20 W |
| Geluidskwaliteit volgens klanten | Standaard |
| Subwoofer | Nee |
| Virtueel surround | Ja |
Algemene eigenschappen
| Als beste getest | Nee |
| Design volgens klanten | Heel mooi |
| Draaibare voet | Nee |
| Te testen in winkel | Geen |
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 600 mm x 400 mm |