Laatst bekende prijs:
Vind de laagste prijs
Product
| Fabrikantcode | 75PUS7805/12 |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Garantietype | On-site service |
| Merk | Philips |
| Oude apparaat gratis retour | Ja |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 168 cm |
|---|---|
| Breedte inclusief voet | 168 cm |
| Diepte | 9,4 cm |
| Diepte inclusief voet | 30 cm |
| Gewicht | 33,5 kg |
| Hoogte | 97,4 cm |
| Hoogte inclusief voet | 99,2 cm |
| Kleur | Zwart |
| Totaalgewicht met voet | 34 kg |
Beeldscherm
| Ambilight | Ja |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Kijkafstand | 3 - 3,5 m |
| Kijkhoek kwaliteit | Goed |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10 bit) |
| Local dimming | Ja |
| Pixelstructuur | RGB |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Schermdiagonaal | 75 inch |
| Schermtype | LED-LCD |
| Scherpte | 4K (UHD) |
| Type ambilight | 3-zijdig Ambilight |
| Type HDR | Dolby Vision, HDR10, HDR10+, HLG |
| Type local dimming | Back lit |
| Verversingssnelheid | 50 Hz |
| Beeldkwaliteit | Zeer goed |
Energieverbruik
| Energieklasse | A+ |
| Energieverbruik actief | 135 W |
| Energieverbruik per jaar | 198 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,3 W |
| Lichtsensor | Ja |
| Slaaptimer | Ja |
Audio
| Aantal speakers | 2 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 20 W |
| Subwoofer | Nee |
| Ingebouwde soundbar | Nee |
Algemene eigenschappen
| Aanbevolen televisie gebruik | Series en films streamen, Standaard tv kijken |
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 600 mm x 400 mm |