Met de Philips 65PUS9435 - Ambilight (2020) geniet je van een groot televisiescherm van 65 inch met haarscherpe beelden. Dat komt doordat deze televisie ondersteuning heeft voor een 4K-resolutie en HDR-ondersteuning. Daardoor heb je hoog beeldkwaliteit en geluid alsof je zelf in de film aanwezig bent. Je ziet de meest subtiele details in bijvoorbeeld een natuurfilm.
Laatst bekende prijs:
Vind de laagste prijs
Product
| Fabrikantcode | 65PUS9435/12 |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Garantietype | On-site service |
| Merk | Philips |
| Oude apparaat gratis retour | Ja |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 144,8 cm |
|---|---|
| Breedte inclusief voet | 144,8 cm |
| Diepte | 5,2 cm |
| Diepte inclusief voet | 25,2 cm |
| Gewicht | 27,9 kg |
| Hoogte | 83 cm |
| Hoogte inclusief voet | 89,5 cm |
| Kleur | Zilver |
| Totaalgewicht met voet | 32,3 kg |
Beeldscherm
| Ambilight | Ja |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Kijkafstand | 2,5 - 3 m |
| Kijkhoek kwaliteit | Goed |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10 bit) |
| Local dimming | Ja |
| Pixelstructuur | RGB |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Schermdiagonaal | 65 inch |
| Schermtype | LED-LCD |
| Scherpte | 4K (UHD) |
| Type ambilight | 3-zijdig Ambilight |
| Type HDR | Dolby Vision, HDR10, HDR10+, HLG |
| Type local dimming | Full array |
| Verversingssnelheid | 50 Hz |
| Beeldkwaliteit | Goed |
Energieverbruik
| Energieklasse | A |
| Energieverbruik actief | 146 W |
| Energieverbruik per jaar | 214 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,3 W |
| Lichtsensor | Ja |
| Slaaptimer | Ja |
Audio
| Aantal speakers | 2 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 50 W |
| Subwoofer | Ja |
| Ingebouwde soundbar | Ja |
Algemene eigenschappen
| Aanbevolen televisie gebruik | Series en films streamen, Standaard tv kijken, Thuisbioscoop |
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 300 mm x 300 mm |