Product naam Loewe Bild 1.40 Philips 65PUS6704
Loewe Bild 1.40 Philips 65PUS6704
Prijs
Merk Loewe Philips
Aansluitingen
Aantal HDMI poorten 3 3 units
Audio
Aantal speakers 2 2 units
Ambilight
Beeldkwaliteit volgens klanten
Curved
Schermdiagonaal 40 inch 65 inch
Schermtype LED-LCD LED-LCD
Energieverbruik
Energieklasse A A
Energieverbruik actief 61 W 71 watt
Energieverbruik per jaar 85 kWh 146 kilowatt per uur
Energieverbruik standby 0,3 W 0,3 watt