Product
| Fabrikantcode | 65OLED984/12 |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Garantietype | On-site service |
| Merk | Philips |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 144,87 cm |
|---|---|
| Breedte inclusief voet | 144,87 cm |
| Diepte | 14,2 cm |
| Diepte inclusief voet | 38,2 cm |
| Gewicht | 38 kg |
| Hoogte | 105,56 cm |
| Hoogte inclusief voet | 133,8 cm |
| Kleur | Zwart |
| Totaalgewicht met voet | 47,3 kg |
Beeldscherm
| Ambilight | Ja |
| Curved | Nee |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Input lag | 35 ms |
| Kijkafstand | 3 - 3,5 m |
| Kijkhoek kwaliteit | Uitstekend |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Schermdiagonaal | 65 inch |
| Schermtype | OLED |
| Scherpte | 4K (UHD), UHD premium |
| Type ambilight | 4-zijdig Ambilight |
| Type HDR | HDR10, HDR10+, HLG, Dolby Vision |
| Type local dimming | Self-emitting |
| Verversingssnelheid | 100 Hz |
| Beeldkwaliteit | Uitstekend |
Energieverbruik
| Energieklasse | B |
| Energieverbruik actief | 195 W |
| Energieverbruik per jaar | 285 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,3 W |
Audio
| Aantal speakers | 2 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 60 W |
| Subwoofer | Ja |
Algemene eigenschappen
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 300 mm x 300 mm |