Product
| Fabrikantcode | 65OLED936/12 |
| Merk | Philips |
| Oude apparaat gratis retour | Ja |
| Afhandeling van je defect | Bij jou thuis |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 144,8 cm |
|---|---|
| Breedte inclusief voet | 144,8 cm |
| Diepte | 4,7 cm |
| Diepte inclusief voet | 26,5 cm |
| Gewicht | 23,5 kg |
| Hoogte | 82,6 cm |
| Hoogte inclusief voet | 93 cm |
| Kleur | Grijs |
| Totaalgewicht met voet | 31,56 kg |
| Introductiejaar | 2021 |
Energieverbruik
| Energieklasse | G |
| Energieverbruik per 1000h | 136 kWh |
| Energieverbruik HDR per 1000h | 117 kWh |
Audio
| Aantal speakers | 5 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 70 W |
| Subwoofer | Ja |
| Ingebouwde soundbar | Ja |
| Geluidskwaliteit | Zeer goed |
| Dolby Atmos ondersteuning | Ja |
Aansluitingen
| Hoofdtelefoon aansluiting | Ja |
| Usb-aansluiting | Ja |
| HDMI-aansluiting | Ja |
| Composite aansluiting | Nee |
| Aantal HDMI poorten | 4 |
| Antenne-aansluiting | Nee |
| Component-aansluiting | Nee |
| Digitaal optische aansluiting | Ja |
| HDMI ARC (Audio Return Channel) | Ja |
| Netwerkaansluiting | Ja |
| RCA aansluiting | Nee |
| SCART-aansluiting | Nee |
| VGA-aansluiting | Nee |
| Versie female HDMI Type A poort | 2.0, 2.1 |
| HDMI eARC | Ja |
Bediening
| Afstandsbediening meegeleverd | Ja |
| Bediening via Android app | Ja |
| Bediening via app | Ja |
| Bediening via Apple app | Ja |
| Spraakbesturing | Ja |
Smart tv
| Bluetooth | Ja |
| DLNA | Ja |
| Smart platform | Android |
| Smart TV | Ja |
| Wifi ingebouwd | Ja |
| Type smart platform | Uitgebreid |
| AirPlay | Nee |
| Mediaspeler | Ja |
Belangrijkste eigenschappen
| Beeldkwaliteit | Uitstekend |
| Schermtype | OLED |
| Schermdiagonaal | 65 inch |
| Scherpte | 4K (UHD) |
| Verversingssnelheid | 100 Hz |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10 bit) |
| Aanbevolen kijkafstand tot tv | 3 - 5 meter |
Beeldscherm uitgebreid
| Kijkhoek kwaliteit | Uitstekend |
| Pixelstructuur | WRGB |
| Local dimming | Ja |
| Type local dimming | Mini-led |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Type HDR | Dolby Vision, HDR10, HDR10+, HLG |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Input lag | 8 ms |
Speciale eigenschappen
| Slaaptimer | Ja |
| Lichtsensor | Ja |
| Teletext | Ja |
| Draaibare voet | Nee |
| Ambilight | Ja |
| Type ambilight | 4-zijdig Ambilight |
Tv ophangen
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 300 mm x 300 mm |