Geniet van een ongeëvenaarde kijkervaring met de Philips 65OLED935 - Ambilight. Deze televisie combineert cutting-edge technologie met indrukwekkend design, waardoor je wordt ondergedompeld in een wereld van verbluffende beelden en meeslepend geluid. De 65 inch OLED-scherm met 4K Ultra HD-resolutie levert levendige kleuren, diepe zwartwaarden en ongekende scherpte, zodat elk detail tot leven komt.
Laatst bekende prijs:
Vind de laagste prijs
Product
| Fabrikantcode | 65OLED935/12 |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Garantietype | On-site service |
| Merk | Philips |
| Oude apparaat gratis retour | Ja |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 144,9 cm |
|---|---|
| Breedte inclusief voet | 144,9 cm |
| Diepte | 4,7 cm |
| Diepte inclusief voet | 29,9 cm |
| Gewicht | 27,6 kg |
| Hoogte | 83 cm |
| Hoogte inclusief voet | 93,1 cm |
| Kleur | Zilver |
| Totaalgewicht met voet | 34,8 kg |
Beeldscherm
| Ambilight | Ja |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Input lag | 36 ms |
| Kijkafstand | 3 m |
| Kijkhoek kwaliteit | Goed |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Schermdiagonaal | 65 inch |
| Schermtype | OLED |
| Scherpte | 4K (UHD) |
| Type ambilight | 4-zijdig Ambilight |
| Type HDR | Dolby Vision, HDR10, HDR10+, HLG |
| Type local dimming | Self-emitting |
| Verversingssnelheid | 100 Hz |
| Beeldkwaliteit | Uitstekend |
Energieverbruik
| Energieklasse | B |
| Energieverbruik actief | 194 W |
| Energieverbruik per jaar | 284 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,3 W |
Audio
| Aantal speakers | 5 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 70 W |
| Subwoofer | Ja |
| Ingebouwde soundbar | Ja |
Algemene eigenschappen
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 300 mm x 300 mm |