Product naam Philips 65OLED754 Philips 55OLED754
Philips 65OLED754 Philips 55OLED754
Prijs
Merk Philips Philips
Aansluitingen
Aantal HDMI poorten 4 4
Audio
Aantal speakers 2 2
Ambilight
Beeldkwaliteit volgens klanten
Curved
Schermdiagonaal 65 inch 55 inch
Schermtype OLED OLED
Energieverbruik
Energieklasse B B
Energieverbruik actief 183 W 140 W
Energieverbruik per jaar 268 kWh 205 kWh
Energieverbruik standby 0,3 W 0,3 W