Laatst bekende prijs:
Vind de laagste prijs
Product
| Fabrikantcode | CBL1143 |
|---|---|
| Garantie | 5 jaar |
| Garantietype | Carry-in-garantie |
| Merk | BlueBuilt |
| Oude apparaat gratis retour | Ja |
Fysieke eigenschappen
| Achterspeakers | Nee |
|---|---|
| Breedte | 80 cm |
| Breedte inclusief voet | 130,18 cm |
| Breedte subwoofer | 19 cm |
| Diepte | 6,5 cm |
| Diepte inclusief voet | 24,6 cm |
| Diepte subwoofer | 28 cm |
| Draadloze subwoofer | Ja |
| Gewicht | 3,4 kg |
| Hoogte | 9,5 cm |
| Hoogte inclusief voet | 78,56 cm |
| Hoogte subwoofer | 38 cm |
| Inclusief montagemateriaal | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Kwaliteitsklasse | Middenklasse |
| Losse subwoofer | Ja |
| Montage mogelijk | Ja |
| Samenstelling speakers | 1 speaker + sub |
| Totaalgewicht met voet | 17,4 kg |
| Type speaker | Soundbar |
| Type subwoofer | Draadloos |
| Introductiejaar | 2020 |
Connectiviteit
| Bluetooth | Ja |
| Multiroom audio | Nee |
| NFC | Nee |
| Speelt van netwerk | Nee |
| Wifi ingebouwd | Nee |
Geluid
| Aantal audio kanalen | 2 |
| Aantal subwooferkanalen | 1 |
| DTS | Nee |
| Geluidsweergave | Surround |
| Hi-res audio | Nee |
| Surround sound | Virtual surround sound |
| Surround systemen | Dolby Digital |
| Radio | Nee |
Energieverbruik
| Energieklasse | A+ |
| Energieverbruik actief | 96 W |
| Energieverbruik per jaar | 141 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,3 W |
Audio
| Aantal speakers | 2 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 20 W |
| Subwoofer | Nee |
| Ingebouwde soundbar | Nee |
| Geluidskwaliteit | Standaard |
| Dolby Atmos ondersteuning | Ja |
Algemene eigenschappen
| Gewoven kabel | Ja |
| Haakse connectoren | Ja |
| Kabellengte | 1,5 m |
| Kleur | Zwart |
| Kwaliteit kabel | Standaard |
| Mobile HD Link (MHL) | Nee |
| Platte kabel | Nee |
| Vergulde connectoren | Ja |
| Versie male HDMI Type A connector | 2.0b |
Aansluitingen
| Hoofdtelefoon aansluiting | Ja |
| Usb-aansluiting | Ja |
| HDMI-aansluiting | Ja |
| Composite aansluiting | Nee |
| Usb functie | Media afspelen |
| Aantal HDMI poorten | 3 |
| Antenne-aansluiting | Ja |
| Component-aansluiting | Nee |
| Digitaal coaxiale aansluiting | Nee |
| Digitaal optische aansluiting | Ja |
| HDMI ARC (Audio Return Channel) | Nee |
| Netwerkaansluiting | Nee |
| RCA aansluiting | Nee |
| SCART-aansluiting | Nee |
| VGA-aansluiting | Nee |
| Versie female HDMI Type A poort | 2.0 |
Smart
| Compatibel met smartphone / apps | Nee |
|---|
Bediening
| Afstandsbediening meegeleverd | Ja |
| Bediening via Android app | Ja |
| Bediening via app | Ja |
| Bediening via Apple app | Ja |
| Spraakbesturing | Ja |
Smart tv
| Bluetooth | Nee |
| DLNA | Ja |
| Smart platform | Basis platform |
| Smart TV | Ja |
| Wifi ingebouwd | Ja |
| Type smart platform | Basis |
| Gegarandeerde ondersteuning met updates | 24 maanden na introductiedatum |
| AirPlay | Nee |
| Niet ondersteunde populaire apps | Disney+, Fox Sports, KPN, Path?, Spotify, Ziggo GO |
| Mediaspeler | Nee |
TV-tuner
| CI/CI+ aansluiting | Ja |
| Digitale tuner | Ja |
| DVB-S Twin tuner | Nee |
| DVB-T Twin tuner | Nee |
| Ondersteund door aanbieder | Ziggo |
Belangrijkste eigenschappen
| Beeldkwaliteit | Goed |
| Schermtype | LED-LCD |
| Schermdiagonaal | 58 inch |
| Aanbevolen kijkafstand | 3 - 3.5 meter, 3.5 - 4 meter |
| Scherpte | 4K (UHD) |
| Verversingssnelheid | 50 Hz |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10 bit) |
| Aanbevolen televisie gebruik | Standaard tv kijken |
Beeldscherm uitgebreid
| Kijkhoek kwaliteit | Standaard |
| Pixelstructuur | RGB |
| Local dimming | Ja |
| Type local dimming | Back lit |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Type HDR | Dolby Vision, HDR10, HDR10+, HLG |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Perfect Motion Rate (Philips) | 1700 |
Speciale eigenschappen
| Slaaptimer | Ja |
| Lichtsensor | Ja |
| Teletext | Ja |
| Optische drive beschikbaar | Nee |
| Als beste getest | Nee |
| Draaibare voet | Nee |
| Ambilight | Ja |
| Type ambilight | 3-zijdig Ambilight |
Tv ophangen
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 300 mm x 200 mm |