Product naam Sony KD-75XG8096 Philips 55PUS7504 - Ambilight
Sony KD-75XG8096 Philips 55PUS7504 - Ambilight
Prijs
Merk Sony Philips
Aansluitingen
Aantal HDMI poorten 4 4
Audio
Aantal speakers 2 2
Ambilight
Beeldkwaliteit volgens klanten
Curved
Schermdiagonaal 75 inch 55 inch
Schermtype LED-LCD LED-LCD
Energieverbruik
Energieklasse A A+
Energieverbruik actief 183 W 84 W
Energieverbruik per jaar 254 kWh 123 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W 0,3 W