Dit product is niet meer leverbaar.
Vind de laagste prijs
Product
| Fabrikantcode | 55OLED805/12 |
| Merk | Philips |
| Oude apparaat gratis retour | Ja |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 122,7 cm |
|---|---|
| Breedte inclusief voet | 122,7 cm |
| Diepte | 5,8 cm |
| Diepte inclusief voet | 23 cm |
| Gewicht | 21,4 kg |
| Hoogte | 70,56 cm |
| Hoogte inclusief voet | 72,24 cm |
| Kleur | Zilver |
| Totaalgewicht met voet | 21,8 kg |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Input lag | 30 ms |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Schermdiagonaal | 55 inch |
| Type ambilight | 3-zijdig Ambilight |
| Type HDR | Dolby Vision, HDR10, HDR10+, HLG |
| Type local dimming | Self-emitting |
| Verversingssnelheid | 100 Hz |
| Energieklasse | B |
| Energieverbruik actief | 146 W |
| Energieverbruik per jaar | 214 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,3 W |
| Aantal speakers | 2 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 50 W |
| Subwoofer | Ja |
| Ingebouwde soundbar | Nee |
Algemene eigenschappen
| Als beste getest | Ja |
| Draaibare voet | Nee |
| Onderscheidingen | EISA België, EISA Nederland |
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 300 mm x 300 mm |