Dit product is niet meer leverbaar.
Vind de laagste prijs
Product
| Fabrikantcode | 55OLED705/12 |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Garantietype | On-site service |
| Merk | Philips |
| Oude apparaat gratis retour | Ja |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 127,8 cm |
|---|---|
| Breedte inclusief voet | 127,8 cm |
| Diepte | 49,3 cm |
| Diepte inclusief voet | 230 cm |
| Gewicht | 21,2 kg |
| Hoogte | 705,6 cm |
| Hoogte inclusief voet | 716,6 cm |
| Kleur | Zilver |
| Totaalgewicht met voet | 21,5 kg |
| Introductiejaar | 2021 |
Energieverbruik
| Energieklasse | G |
| Energieverbruik actief | 146 W |
| Energieverbruik per jaar | 214 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,3 W |
| Energieverbruik per 1000h | 103 kWh |
| Energieverbruik HDR per 1000h | 86 kWh |
Audio
| Aantal speakers | 3 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 50 W |
| Subwoofer | Ja |
| Ingebouwde soundbar | Nee |
Aansluitingen
| Hoofdtelefoon aansluiting | Ja |
| Usb-aansluiting | Ja |
| HDMI-aansluiting | Ja |
| Composite aansluiting | Nee |
| Aantal HDMI poorten | 4 |
| Antenne-aansluiting | Ja |
| Component-aansluiting | Nee |
| Digitaal optische aansluiting | Ja |
| HDMI ARC (Audio Return Channel) | Ja |
| Netwerkaansluiting | Ja |
| RCA aansluiting | Nee |
| SCART-aansluiting | Nee |
| VGA-aansluiting | Nee |
| Versie female HDMI Type A poort | 2.0 |
Bediening
| Afstandsbediening meegeleverd | Ja |
| Bediening via Android app | Ja |
| Bediening via app | Ja |
| Bediening via Apple app | Ja |
| Spraakbesturing | Ja |
Smart tv
| Bluetooth | Ja |
| DLNA | Nee |
| Smart platform | Android |
| Smart TV | Ja |
| Wifi ingebouwd | Ja |
| Type smart platform | Uitgebreid |
| AirPlay | Nee |
| Mediaspeler | Ja |
Belangrijkste eigenschappen
| Schermtype | OLED |
| Schermdiagonaal | 55 inch |
| Scherpte | 4K (UHD) |
| Verversingssnelheid | 100 Hz |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10 bit) |
Beeldscherm uitgebreid
| Kijkhoek kwaliteit | Uitstekend |
| Local dimming | Ja |
| Type local dimming | Self-emitting |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Type HDR | Dolby Vision, HDR10, HDR10+, HLG |
| Processor kernen | Quad core (4) |
Speciale eigenschappen
| Slaaptimer | Ja |
| Lichtsensor | Ja |
| Teletext | Ja |
| Optische drive beschikbaar | Nee |
| Draaibare voet | Nee |
| Ambilight | Ja |
| Type ambilight | 3-zijdig Ambilight XL |
Tv ophangen
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 300 mm x 300 mm |