Met de Philips 50PUS8949/12 UHD TV haal je pure kwaliteit en meeslepende entertainment naar jouw woonkamer. Dit indrukwekkende 50 inch scherm neemt je mee naar een wereld van levendige kleuren, haarscherpe details en een meeslepende kijkervaring. Of je nu geniet van je favoriete films, series of games, met deze UHD TV geniet je van een levensechte beeldkwaliteit die je naar ongekende hoogtes brengt.
Dit product is niet meer leverbaar.
Vind de laagste prijs
Beeldscherm
| Beeldverhouding | 16:9 |
|---|---|
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Display technologie | LED |
| Systeemeigen vernieuwingsfrequentie | 120 Hz |
| Mogelijkheden tot aanpassen schermafmetingen | 16:9 |
| HDR-ondersteuning | Yes |
| Inchmaat | 50 inch (127 cm) |
| Beeldverwerkingstechnologie | Philips P5 Perfect Picture Engine |
| Ondersteund beeldformaat | BMP, GIF, HEIF, JPEG, PNG |
| Ondersteunde verversingsfrequenties display | 24 Hz, 25 Hz, 30 Hz, 50 Hz, 60 Hz, 100 Hz, 120 Hz, 144 Hz |
Smart tv
| Smart TV | Yes |
|---|---|
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) | Yes |
| Screen mirroring | Yes |
Belangrijkste kenmerken
| Kleur | Antraciet |
| Dolby Atmos | Yes |
| Aantal HDMI-poorten | 4 |
| Smart TV | Yes |
| HDR | Yes |
| Verversingssnelheid | 100 Hz |
| Beeldkwaliteit | 4K Ultra HD |
| Beeldtype tv | LED |
| Modeljaar | 2024 |
| Type tv | Philips The One |
| HDMI 2.1 | Yes |
| Ambilight | Yes |
Radio
| Soort tuner | Analoog & digitaal |
|---|
Audio
| Gemiddeld vermogen | 40 W |
| Ingebouwde audio decoders | DTS:X, Dolby Atmos, Dolby Digital |
| Ondersteund audioformaat | AAC, FLAC, MP3, WAV |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Yes |
| Geluidsmodi | AI Sound |
Video
| Ondersteunde video-modi | 576p, 720p, 2160p |
| Formaat analoog signaal | PAL, SECAM |
| Ondersteunde videoformaten | AVI, H.264, HEVC, HEVC/H.265, MKV, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VP9 |
| Videocompressieformaten | AV1 |
Netwerk
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wifi | Yes |
| Werkt met de Google Assistent | Yes |
| Werkt met Amazon Alexa | Yes |
Inhoud van de verpakking
| Snelstartgids | Yes |
| Batterijen inbegrepen | Yes |
Poorten & interfaces
| HDMI versie | 2.1 |
| Digitale audio, optische uitgang | 1 |
| HDCP | Yes |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | EasyLink |
| Common interface Plus (CI+) | No |
| Audio Return Channel (ARC) | Yes |
| Common interface (CI) | No |
| PC-ingang (D-Sub) | No |
| HDCP versie | 2.3 |
Design
| Paneelmontage-interface | 200 x 300 mm |
| VESA-montage | Yes |
| Aan/uitschakelaar | Yes |
| Indicatie signaalsterkte | Yes |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Ethernet LAN | Yes |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 4 |
| Aantal luidsprekers | 4 |
| Bluetooth | Yes |
| Bureaustandaard | Yes |
| Type standaard | Middenstandaard |
| Stand kleur | Chroom |
| Afstandsbediening inbegrepen | Yes |
| Type verpakking | Doos |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 35 °C |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Slaaptimer | Yes |
| Plug and play | Yes |
Teletext
| Teletext | Yes |
| Teletekst | 1000 pagina's |
| Teletext standaarden | Hypertekst |
TV-tuner
| Formaat digitaal signaal | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD |
| Ondersteunende TV bands | Hyperband, UHF, VHF |
Energie
| Stroomverbruik (in standby) | 0,3 W |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 65 kWu |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 164 kWu |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 220 - 240 V |