Laatst bekende prijs:
Vind de laagste prijs
Vind de laagste prijs
Product
| Fabrikantcode | 50PUS6703/12 |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Garantietype | On-site service |
| Merk | Philips |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 112,84 cm |
|---|---|
| Breedte inclusief voet | 112,84 cm |
| Diepte | 6,82 cm |
| Diepte inclusief voet | 23,14 cm |
| Gewicht | 12,8 kg |
| Hoogte | 66,3 cm |
| Hoogte inclusief voet | 69,53 cm |
| Kleur | Zilver |
| Totaalgewicht met voet | 13,3 kg |
Beeldscherm
| Ambilight | Ja |
| Beeldkwaliteit volgens klanten | Zeer goed |
| Curved | Nee |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Input lag | 40 ms |
| Kijkafstand | 2,5 m |
| Kijkhoek kwaliteit | Goed |
| Kleurdiepte | 17 miljoen kleuren (8 bit) |
| Local dimming | Ja |
| Perfect Motion Rate (Philips) | 1100 |
| Pixelstructuur | RGB |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Schermdiagonaal | 50 inch |
| Schermtype | LED-LCD |
| Scherpte | 4K (UHD) |
| Type ambilight | 3-zijdig Ambilight |
| Type HDR | HDR10, HLG |
| Type local dimming | Back lit |
| Verversingssnelheid | 50 Hz |
Energieverbruik
| Energieklasse | A |
| Energieverbruik actief | 74 W |
| Energieverbruik per jaar | 109 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,3 W |
| Lichtsensor | Nee |
| Slaaptimer | Ja |
Audio
| Aantal speakers | 2 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 20 W |
| Geluidskwaliteit volgens klanten | Standaard |
| Subwoofer | Nee |
| Virtueel surround | Ja |
Algemene eigenschappen
| Aanbevolen televisie gebruik | Standaard gamen, Standaard films en series streamen |
| Als beste getest | Ja |
| Design volgens klanten | Heel mooi |
| Draaibare voet | Nee |
| Onderscheidingen | What Hi-Fi |
| Te testen in winkel | Geen |
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 200 mm x 200 mm |