Product naam Philips 50PFS5803 Philips 50PUS6504
Philips 50PFS5803 Philips 50PUS6504
Prijs
Merk Philips Philips
Aansluitingen
Aantal HDMI poorten 2 3
Audio
Aantal speakers 2 2
Ambilight
Beeldkwaliteit volgens klanten Goed
Curved
Schermdiagonaal 50 inch 50 inch
Schermtype LED-LCD LED-LCD
Energieverbruik
Energieklasse A++ A
Energieverbruik actief 39 W 74 W
Energieverbruik per jaar 57 kWh 109 kWh
Energieverbruik standby 0,3 W 0,3 W