Product naam Sony KD-65XF8505 Philips 49PUS8503 - Ambilight TCL 43C635 (2022)
Sony KD-65XF8505 Philips 49PUS8503 - Ambilight TCL 43C635 (2022)
Prijs
Merk Sony Philips TCL
Aansluitingen
Aantal HDMI poorten 4 4 2
Audio
Aantal speakers 2 2 2
Ambilight
Beeldkwaliteit volgens klanten Zeer goed
Curved
Schermdiagonaal 65 inch 49 inch
Schermtype LED-LCD LED-LCD
Energieverbruik
Energieklasse A+ A
Energieverbruik actief 120 W 89 W
Energieverbruik per jaar 166 kWh 130 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W 0,3 W