Met een schermgrootte van 49 inch geniet je van haarscherpe beelden in levensechte kleuren en prachtige details. Dankzij de 4K Ultra HD-resolutie komen films en series tot leven en elke scène wordt weergegeven met ongekende helderheid. De beeldkwaliteit van de Philips 49PUS7272 - Ambilight is een lust voor het oog en zorgt voor een ware bioscoopervaring in je eigen woonkamer.
Laatst bekende prijs:
Vind de laagste prijs
Product
| Fabrikantcode | 49PUS7272/12 |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Garantietype | On-site service |
| Merk | Philips |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 109,91 cm |
|---|---|
| Breedte inclusief voet | 109,91 cm |
| Diepte | 7,86 cm |
| Diepte inclusief voet | 21,94 cm |
| Gewicht | 11,97 kg |
| Hoogte | 64,3 cm |
| Hoogte inclusief voet | 69,27 cm |
| Kleur | Zilver |
| Totaalgewicht met voet | 12,47 kg |
Beeldscherm
| Ambilight | Ja |
| Beeldkwaliteit volgens klanten | Zeer goed |
| Curved | Nee |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Input lag | 34 ms |
| Kijkafstand | 2 - 2,5 m |
| Kijkhoek kwaliteit | Goed |
| Kleurdiepte | 17 miljoen kleuren (8 bit) |
| Local dimming | Ja |
| Perfect Motion Rate (Philips) | 2000 |
| Pixelstructuur | RGB |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Schermdiagonaal | 49 inch |
| Schermtype | LED-LCD |
| Scherpte | 4K (UHD) |
| Type ambilight | 3-zijdig Ambilight |
| Type HDR | HDR10, HLG |
| Type local dimming | Back lit |
| Verversingssnelheid | 100 Hz |
Energieverbruik
| Energieklasse | B |
| Energieverbruik actief | 99 W |
| Energieverbruik per jaar | 144 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,3 W |
| Lichtsensor | Ja |
| Slaaptimer | Ja |
Audio
| Aantal speakers | 2 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 20 W |
| Geluidskwaliteit volgens klanten | Standaard |
| Subwoofer | Nee |
| Virtueel surround | Ja |
Algemene eigenschappen
| Aanbevolen televisie gebruik | Sport kijken, Standaard films en series streamen, Standaard gamen |
| Als beste getest | Nee |
| Design volgens klanten | Mooi |
| Draaibare voet | Nee |
| Product familie | Series 7000 |
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 400 mm x 200 mm |