Product naam Philips 55PUS7303 - Ambilight LG 65UK6300 Philips 43PUS6703 - Ambilight
Philips 55PUS7303 - Ambilight LG 65UK6300 Philips 43PUS6703 - Ambilight
Prijs
Merk Philips LG Philips
Aansluitingen
Aantal HDMI poorten 3 3 3
Audio
Aantal speakers 2 2 2
Ambilight
Beeldkwaliteit volgens klanten Zeer goed Zeer goed Zeer goed
Curved
Schermdiagonaal 55 inch 65 inch 43 inch
Schermtype LED-LCD LED-LCD LED-LCD
Energieverbruik
Energieklasse A+ A A
Energieverbruik actief 86 W 147 W 69 W
Energieverbruik per jaar 126 kWh 204 kWh 101 kWh
Energieverbruik standby 0,3 W 0,5 W 0,3 W