Met een schermgrootte van 32 inch biedt deze televisie de perfecte balans tussen formaat en functionaliteit. Het Full HD-scherm zorgt voor heldere kleuren, scherpe details en een indrukwekkende beeldkwaliteit. Je kunt dus genieten van een intense kijkervaring, waarbij je helemaal wordt meegezogen in de wereld van je favoriete programma's en films.
Dit product is niet meer leverbaar.
Vind de laagste prijs
Product
| Fabrikantcode | 32PFS6855/12 |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Garantietype | Carry-in-garantie |
| Merk | Philips |
| Oude apparaat gratis retour | Ja |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 73,1 cm |
|---|---|
| Breedte inclusief voet | 73,1 cm |
| Diepte | 8,1 cm |
| Diepte inclusief voet | 17,5 cm |
| Gewicht | 4,1 kg |
| Hoogte | 43,5 cm |
| Hoogte inclusief voet | 45,4 cm |
| Kleur | Zilver |
| Totaalgewicht met voet | 4,3 kg |
Beeldscherm
| Ambilight | Nee |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Kijkafstand | 1 - 1,5 m |
| Kijkhoek kwaliteit | Standaard |
| Kleurdiepte | 17 miljoen kleuren (8 bit) |
| Local dimming | Nee |
| Perfect Motion Rate (Philips) | 350 |
| Processor kernen | Dual core (2) |
| Schermdiagonaal | 32 inch |
| Schermtype | LED-LCD |
| Scherpte | Full HD (1080p) |
| Type HDR | HDR10, HLG |
| Verversingssnelheid | 50 Hz |
| Beeldkwaliteit | Standaard |
Energieverbruik
| Energieklasse | A+ |
| Energieverbruik actief | 30 W |
| Energieverbruik per jaar | 44 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,3 W |
| Lichtsensor | Nee |
| Slaaptimer | Ja |
Audio
| Aantal speakers | 2 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 8 W |
| Subwoofer | Nee |
| Ingebouwde soundbar | Nee |
Algemene eigenschappen
| Aanbevolen televisie gebruik | Standaard tv kijken |
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 100 mm x 100 mm |