Laatst bekende prijs:
Vind de laagste prijs
Vind de laagste prijs
Product
| Fabrikantcode | 24PFS5863/12 |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Garantietype | Carry-in-garantie |
| Merk | Philips |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 54,79 cm |
|---|---|
| Breedte inclusief voet | 54,79 cm |
| Diepte | 3,41 cm |
| Diepte inclusief voet | 14,67 cm |
| Gewicht | 4,3 kg |
| Hoogte | 32,58 cm |
| Hoogte inclusief voet | 39,65 cm |
| Kleur | Wit |
| Totaalgewicht met voet | 4,3 kg |
Beeldscherm
| Ambilight | Nee |
| Beeldkwaliteit volgens klanten | Zeer goed |
| Curved | Nee |
| HDR ondersteuning | Nee |
| Input lag | 20 ms |
| Kijkafstand | 1 m |
| Kijkhoek kwaliteit | Goed |
| Kleurdiepte | 17 miljoen kleuren (8 bit) |
| Local dimming | Nee |
| Perfect Motion Rate (Philips) | 500 |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Schermdiagonaal | 24 inch |
| Schermtype | LED-LCD |
| Scherpte | Full HD (1080p) |
| Verversingssnelheid | 50 Hz |
Energieverbruik
| Energieklasse | A |
| Energieverbruik actief | 23 W |
| Energieverbruik per jaar | 34 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,5 W |
| Lichtsensor | Nee |
| Slaaptimer | Nee |
Audio
| Aantal speakers | 2 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 20 W |