Product naam Panasonic TX-43MXT966 - 43 inch - UHD TV Panasonic TX-77MZW2004 - 77 inch - OLED TV Panasonic TX-65MZW2004 - 65 inch - OLED TV
Panasonic TX-43MXT966 - 43 inch - UHD TV Panasonic TX-77MZW2004 - 77 inch - OLED TV Panasonic TX-65MZW2004 - 65 inch - OLED TV