De Panasonic TX-65MZW2004 is een absolute parel in de wereld van OLED TV's. Met een indrukwekkend formaat van 65 inch brengt het design en de beeldkwaliteit een unieke beleving naar jouw huiskamer. Deze TV is met recht een statement piece te noemen, dat niet alleen jouw kijkervaring naar een hoger niveau tilt, maar ook een gevoel van luxe en verfijning uitstraalt.
Dit product is niet meer leverbaar.
Vind de laagste prijs
Beeldscherm
| Beeldverhouding | 16:9 |
|---|---|
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Display technologie | OLED |
| Systeemeigen vernieuwingsfrequentie | 120 Hz |
| Marketingnaam dynamische contrastratio | Ultimate Contrast |
| HDR-ondersteuning | Yes |
| Inchmaat | 65 inch (165 cm) |
| Ondersteund beeldformaat | JPEG |
Smart tv
| Smart TV | Yes |
|---|---|
| Operating systeem versie | 8,0 |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) | Yes |
| Screen mirroring | Yes |
Belangrijkste kenmerken
| Kleur | Zwart |
| Dolby Atmos | No |
| Aantal HDMI-poorten | 4 |
| Smart TV | Yes |
| HDR | Yes |
| Ingebouwde soundbar | No |
| Besturingssysteem | Panasonic My Home Screen |
| Verversingssnelheid | 100 Hz |
| Beeldkwaliteit | 4K Ultra HD |
| Energieklasse | G |
| Beeldtype tv | OLED |
| Modeljaar | 2023 |
| Dolby Vision | Yes |
| HDMI 2.1 | Yes |
| One Connect Box | No |
| Ambilight | No |
Gewicht en omvang
| Breedte verpakking | 1811 mm |
| Diepte verpakking | 234 mm |
| Gewicht verpakking | 39 kg |
| Hoogte verpakking | 975 mm |
| Breedte apparaat (met standaard) | 1448 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 350 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 910 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 69 mm |
| Gewicht (met standaard) | 30,5 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 25,5 kg |
| Breedte ( zonder voet ) | 1448 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 888 mm |
| Breedte van de standaard | 39 cm |
| Diepte van de standaard | 35 cm |
Radio
| Soort tuner | Analoog & digitaal |
|---|
Audio
| Gemiddeld vermogen | 160 W |
| Ingebouwde audio decoders | Dolby Atmos |
| Ingebouwde subwoofer | Yes |
| Ondersteund audioformaat | AAC, FLAC, MP3, WAV, WMA-PRO |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Yes |
| Geluidsmodi | Auto AI, Muziek, RPG, Spraak, Stadion, Standaard |
| Gemiddeld vermogen subwoofer | 20 W |
| Game modus | Yes |
Poorten & interfaces
| HDMI versie | 2.1 |
| Digitale audio, optische uitgang | 1 |
| HDCP | Yes |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Common interface Plus (CI+) | Yes |
| Common interface (CI) | Yes |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 1 |
| PC-ingang (D-Sub) | No |
| Versie Common Interface Plus (CI+) | 1.4 |
| Aantal RF-poorten | 1 |
| HDCP versie | 2.3 |
Design
| Paneelmontage-interface | 300 x 300 mm |
| VESA-montage | Yes |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Ethernet LAN | Yes |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 4 |
| Bluetooth | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Bureaustandaard | Yes |
| Aantal On Screen Display-talen | 27 |
| Type standaard | Middenstandaard |
| Stand kleur | Zwart |
| Afstandsbediening inbegrepen | Yes |
Teletext
| Teletext | Yes |
| Teletekst | 2000 pagina's |
TV-tuner
| Formaat digitaal signaal | DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Aantal tuners | 2 tuner(s) |
Energie
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 112 kWu |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 171 kWu |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 220 - 240 V |