Panasonic TX-65HXW804 (2020) Philips The One (50PUS7354) - Ambilight LG OLED48C24LA (2022)
Prijs
Merk Panasonic Philips LG
Aansluitingen
Aantal HDMI poorten 3 4 4
Audio
Aantal speakers 2 2 2
Ambilight
Beeldkwaliteit volgens klanten Uitstekend
Curved
Schermdiagonaal 65 inch 50 inch
Schermtype LED-LCD LED-LCD
Energieverbruik
Energieklasse A+ A
Energieverbruik actief 95 W 72 W
Energieverbruik per jaar 132 kWh 106 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W 0,3 W