Met een grootte van 55 inch geniet je van een weergaloos kijkoppervlak. Dit betekent dat elke scène tot leven komt met gedetailleerde en levendige kleuren. De OLED-technologie zorgt voor diepere zwartwaarden en heldere contrasten, waardoor elk beeld een nieuwe dimensie krijgt. Elk detail wordt haarscherp weergegeven, waardoor je een natuurgetrouwe kijkervaring beleeft.
Dit product is niet meer leverbaar.
Vind de laagste prijs
Beeldscherm
| Beeldverhouding | 16:9 |
|---|---|
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Display technologie | OLED |
| Systeemeigen vernieuwingsfrequentie | 100 Hz |
| Marketingnaam dynamische contrastratio | Ultimate Contrast |
| HDR-ondersteuning | Yes |
| Inchmaat | 55 inch (140 cm) |
| Ondersteund beeldformaat | JPEG |
Smart tv
| Smart TV | Yes |
|---|---|
| Operating systeem versie | 8,0 |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) | Yes |
| Screen mirroring | Yes |
Belangrijkste kenmerken
| Kleur | Zwart |
| Dolby Atmos | No |
| Aantal HDMI-poorten | 4 |
| Smart TV | Yes |
| HDR | Yes |
| Ingebouwde soundbar | No |
| Besturingssysteem | Panasonic My Home Screen |
| Verversingssnelheid | 100 Hz |
| Beeldkwaliteit | 4K Ultra HD |
| Energieklasse | G |
| Beeldtype tv | OLED |
| Modeljaar | 2023 |
| Dolby Vision | Yes |
| HDMI 2.1 | Yes |
| One Connect Box | No |
| Ambilight | No |
Gewicht en omvang
| Breedte verpakking | 1591 mm |
| Diepte verpakking | 234 mm |
| Gewicht verpakking | 26 kg |
| Hoogte verpakking | 850 mm |
| Breedte apparaat (met standaard) | 1227 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 303 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 765 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 69 mm |
| Gewicht (met standaard) | 18,5 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 14,5 kg |
| Breedte ( zonder voet ) | 1227 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 711 mm |
| Breedte van de standaard | 40 cm |
| Diepte van de standaard | 30,3 cm |
Radio
| Soort tuner | Analoog & digitaal |
|---|
Audio
| Gemiddeld vermogen | 30 W |
| Ingebouwde audio decoders | Dolby Atmos |
| Ondersteund audioformaat | AAC, FLAC, MP3, WAV, WMA-PRO |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Yes |
| Geluidsmodi | Auto AI, Muziek, RPG, Spraak, Stadion, Standaard |
| Game modus | Yes |
Poorten & interfaces
| HDMI versie | 2.1 |
| Digitale audio, optische uitgang | 1 |
| HDCP | Yes |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Common interface Plus (CI+) | Yes |
| Common interface (CI) | Yes |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 1 |
| PC-ingang (D-Sub) | No |
| Versie Common Interface Plus (CI+) | 1.4 |
| Aantal RF-poorten | 1 |
| HDCP versie | 2.3 |
Design
| Paneelmontage-interface | 300 x 300 mm |
| VESA-montage | Yes |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Ethernet LAN | Yes |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 4 |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Bluetooth | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Bureaustandaard | Yes |
| Aantal On Screen Display-talen | 27 |
| Type standaard | Middenstandaard |
| Stand kleur | Zwart |
| Afstandsbediening inbegrepen | Yes |
Teletext
| Teletext | Yes |
| Teletekst | 2000 pagina's |
TV-tuner
| Formaat digitaal signaal | DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Aantal tuners | 2 tuner(s) |
Energie
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 83 kWu |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 104 kWu |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 220 - 240 V |