Dit product is niet meer leverbaar.
Vind de laagste prijs
Beeldscherm
| Beeldverhouding | 16:9 |
|---|---|
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Display technologie | OLED |
| HDR-ondersteuning | Yes |
| Inchmaat | 55 inch (140 cm) |
| Smart modes | Bioscoop, Dolby Vision, Dynamisch, Spel, Normaal, Sporten, True Cinema, Helder |
| Ondersteund beeldformaat | BMP, GIF, HEIF, JPEG, PNG, WEBP |
Smart tv
| Smart TV | Yes |
|---|---|
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) | Yes |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV)-versie | 2.0.3 |
Belangrijkste kenmerken
| Kleur | Zwart |
| Dolby Atmos | No |
| Aantal HDMI-poorten | 3 |
| Smart TV | Yes |
| HDR | Yes |
| Ingebouwde soundbar | No |
| Besturingssysteem | Android TV |
| Verversingssnelheid | 100 Hz |
| Beeldkwaliteit | 4K Ultra HD |
| Energieklasse | G |
| Beeldtype tv | OLED |
| Modeljaar | 2023 |
| Dolby Vision | Yes |
| HDMI 2.1 | Yes |
| One Connect Box | No |
| Ambilight | No |
Gewicht en omvang
| Breedte verpakking | 1369 mm |
| Diepte verpakking | 860 mm |
| Gewicht verpakking | 30 kg |
| Hoogte verpakking | 165 mm |
| Breedte apparaat (met standaard) | 1228 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 251 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 749 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 49 mm |
| Gewicht (met standaard) | 27 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 22 kg |
| Breedte ( zonder voet ) | 1228 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 715 mm |
| Breedte van de standaard | 56 cm |
| Diepte van de standaard | 25,1 cm |
Radio
| Soort tuner | Analoog & digitaal |
|---|
Audio
| Gemiddeld vermogen | 10 W |
| Ingebouwde audio decoders | Dolby Atmos |
| Ingebouwde subwoofer | Yes |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Yes |
| Geluidsmodi | Spel, Film, Muziek, News, Sporten, Standaard |
| Gemiddeld vermogen subwoofer | 12 W |
Poorten & interfaces
| HDMI versie | 2.1 |
| Digitale audio, optische uitgang | 1 |
| HDCP | Yes |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Common interface Plus (CI+) | Yes |
| Common interface (CI) | No |
| PC-ingang (D-Sub) | No |
| Versie Common Interface Plus (CI+) | 1.4 |
Design
| Paneelmontage-interface | 200 x 200 mm |
| VESA-montage | Yes |
| Frameloos ontwerp | Yes |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Ethernet LAN | Yes |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 3 |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Bluetooth | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Bureaustandaard | Yes |
| Aantal On Screen Display-talen | 35 |
| Afstandsbediening inbegrepen | Yes |
| Type verpakking | Doos |
| LED backlight | Yes |
| Plug and play | Yes |
Energie
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 82 kWu |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 220 - 240 V |