Voordelen van de Panasonic TX-55LZT1506
* Dolby Vision IQ & HDR10+ Adaptive
* Master OLED-scherm & HCX Pro AI Processor
* Intelligente detectie
* Filmmaker Mode
Panasonic TX-55LTZ1506: superieur beeld in huis
Daarbij ondersteunt deze tv de nieuwste HDR-formaten
* Intelligente detectie
* Filmmaker Mode
Laatst bekende prijs:
Vind de laagste prijs
Daarbij ondersteunt deze tv de nieuwste HDR-formaten Vind de laagste prijs
Beeldscherm
| Beeldverhouding | 16:9 |
|---|---|
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Display technologie | OLED |
| Motion interpolation technologie | Smooth Motion Drive Pro |
| HDR-ondersteuning | Yes |
| Inchmaat | 55 inch (140 cm) |
| Picture-in-Picture | Yes |
| Beeldverwerkingstechnologie | Panasonic HCX Pro AI |
| Ondersteund beeldformaat | JPEG |
Smart tv
| Smart TV | Yes |
|---|---|
| Operating systeem versie | 7,0 |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) | Yes |
| Screen mirroring | Yes |
Belangrijkste kenmerken
| Kleur | Zwart |
| Dolby Atmos | Yes |
| Aantal HDMI-poorten | 4 |
| Smart TV | Yes |
| HDR | Yes |
| Ingebouwde soundbar | No |
| Besturingssysteem | Panasonic My Home Screen |
| Verversingssnelheid | 100 Hz |
| Beeldkwaliteit | 4K Ultra HD |
| Energieklasse | G |
| Beeldtype tv | OLED |
| Modeljaar | 2022 |
| Dolby Vision | Yes |
| HDMI 2.1 | Yes |
| One Connect Box | No |
| Ambilight | No |
Gewicht en omvang
| Breedte verpakking | 1591 mm |
| Diepte verpakking | 234 mm |
| Gewicht verpakking | 28 kg |
| Hoogte verpakking | 850 mm |
| Breedte apparaat (met standaard) | 1227 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 350 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 771 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 69 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 15,5 kg |
| Breedte ( zonder voet ) | 1227 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 711 mm |
| Breedte van de standaard | 39 cm |
| Diepte van de standaard | 35 cm |
Radio
| Soort tuner | Analoog & digitaal |
|---|
Audio
| Gemiddeld vermogen | 50 W |
| Ingebouwde audio decoders | Dolby Atmos |
| Ondersteund audioformaat | AAC, FLAC, MP3, RA-Lossless, WAV, WMA-PRO |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Yes |
| Geluidsmodi | Aanpasbaar, Muziek, Spraak, Standaard |
| Audio-uitgangskanalen | 2.1 kanalen |
| Game modus | Yes |
Poorten & interfaces
| HDMI versie | 2.1 |
| HDCP | Yes |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Common interface Plus (CI+) | Yes |
| Audio Return Channel (ARC) | Yes |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 1 |
| Bluetooth-profielen | A2DP, HID, HOGP |
| PC-ingang (D-Sub) | No |
| Versie Common Interface Plus (CI+) | 1.4 |
| Ingang stroom | Yes |
| PC audio ingang | Yes |
Design
| Paneelmontage-interface | 300 x 300 mm |
| VESA-montage | Yes |
| Frameloos ontwerp | Yes |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Ethernet LAN | Yes |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 4 |
| Aantal luidsprekers | 4 |
| Bluetooth | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Bureaustandaard | Yes |
| Aantal On Screen Display-talen | 27 |
| Type standaard | Middenstandaard |
| Stand kleur | Zwart |
| Afstandsbediening inbegrepen | Yes |
| Type verpakking | Doos |
| Omgevingslichtsensor | Yes |
| Slaaptimer | Yes |
Energie
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 83 kWu |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 109 kWu |
| Vermogensverbruik (max) | 385 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 220 - 240 V |