Product
| Fabrikantcode | TX-55HXW944 |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Garantietype | On-site service |
| Merk | Panasonic |
| Oude apparaat gratis retour | Ja |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 123,1 cm |
|---|---|
| Breedte inclusief voet | 123,1 cm |
| Diepte | 4,4 cm |
| Diepte inclusief voet | 27,2 cm |
| Gewicht | 18,5 kg |
| Hoogte | 71,4 cm |
| Hoogte inclusief voet | 77,2 cm |
| Kleur | Zwart |
| Totaalgewicht met voet | 19 kg |
Beeldscherm
| Ambilight | Nee |
| BMR IFC (Panasonic) | 1600 Hz |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Input lag | 15 ms |
| Kijkafstand | 2,5 - 3 m |
| Kijkhoek kwaliteit | Goed |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10 bit) |
| Local dimming | Ja |
| Pixelstructuur | RGB |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Schermdiagonaal | 55 inch |
| Schermtype | LED-LCD |
| Scherpte | 4K (UHD), UHD premium |
| Type HDR | Dolby Vision, HDR10, HDR10+, HLG |
| Type local dimming | Edge lit |
| Verversingssnelheid | 100 Hz |
| Beeldkwaliteit | Zeer goed |
Energieverbruik
| Energieklasse | A+ |
| Energieverbruik actief | 85 W |
| Energieverbruik per jaar | 118 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,5 W |
| Lichtsensor | Ja |
| Slaaptimer | Ja |
Audio
| Aantal speakers | 2 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 20 W |
| Subwoofer | Nee |
| Ingebouwde soundbar | Nee |
Algemene eigenschappen
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 300 mm x 300 mm |