Product naam Panasonic TX-55FZW954 LG 75SM9900PLA
Panasonic TX-55FZW954 LG 75SM9900PLA
Prijs
Merk Panasonic LG
Aansluitingen
Aantal HDMI poorten 4 4
Audio
Aantal speakers 2 2
Ambilight
Beeldkwaliteit volgens klanten Uitstekend
Curved
Schermdiagonaal 55 inch 75 inch
Schermtype OLED LED-LCD
Energieverbruik
Energieklasse B B
Energieverbruik actief 119 W 272 W
Energieverbruik per jaar 165 kWh 377 kWh
Energieverbruik standby 0,3 W 0,5 W