Product
| Fabrikantcode | OLED77C24LA |
Audio
| Aantal speakers | 2 |
|---|---|
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 40 W |
| Schermtype | OLED |
| Schermdiagonaal | 77 inch |
| Scherpte | 4K (UHD) |
| Verversingssnelheid | 100 Hz |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10 bit) |
| Aanbevolen televisie gebruik | Optimaal sport kijken, Series en films streamen |
| Aanbevolen kijkafstand tot tv | 4 - 6 meter |
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 300 mm x 200 mm |