Afstandsbediening (incl. batterijen), netsnoer, tafelstandaard, snelle-installatiegids, handleiding
Dit product is niet meer leverbaar.
Vind de laagste prijs
Algemene eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Fabrieksgarantie | 2jaar |
| Breedte verpakking | 195 cm |
| Hoogte verpakking | 113 cm |
| Diepte verpakking | 28 cm |
| Omtrek verpakking | 477 cm |
| Totaalgewicht incl. verpakking | 39.5 kg |
| Aanvullende garantie-informatie | Geen aanvullende garantie-informatie |
| VESA-standaard | 400 x 200 mm |
| Diepte zonder standvoet | 5.5cm |
| Afmetingen zonder voet (B/H/D) | 172.3 cm / 99.3 cm / 5.5 cm |
| Afmetingen met voet (B/H/D) | 144.6 cm / 104.3 cm / 27 cm |
| Aanbevolen kijkafstand | 3.5m |
| Kleur standvoet | Zwart |
| Certificaties | Ziggo |
| Gewicht zonder voet | 26.7kg |
| Gewicht met voet | 30kg |
Technische eigenschappen
| Type apparaat | Oled-tv |
|---|---|
| Artikelnummer | 1690528 |
| Besturingssysteem | WebOS |
| Processor | Octa core |
| Beeldschermdiagonaal (cm) | 196cm |
| Beeldschermdiagonaal (inch) | 77inch |
| 3D | nee |
| Type display | Oled |
| Beeldresolutie | Ultra HD 4K |
| Ultra HD Premium | Nee |
| Smart tv | Ja |
| Beeldschermdiagonaal (cm/inch) | 196 cm / 77 inch |
| Aanvullende informatie besturingssysteem | WebOS |
Uitvoering
| Overige kenmerken | Nee |
| Spraakbesturing | Ja |
| Te verbinden met app | Ja |
| Chromecast ingebouwd | Nee |
| Ambilight | Nee |
| Dvd-speler | Nee |
| Elektronische programmagids (EPG) | ja |
| Beeld-in-beeld (PiP) | Ja |
| Automatische zenderprogrammering | ja |
| Eco-modus | Ja |
| CI+ | Ja |
Updatebeleid
| Modeljaar | 2021 |
| Software-updates vanuit fabrikant | Ja |
| Update policy | Onbekend |
| Updatebeleid | Onbekend |
Energieverbruik data
| Jaarlijks energieverbruik | 158 kWh |
| EU-energie-efficientieschaal | A - G |
| Energieverbruik ingeschakeld | 134 W |
Uitvoering beeld
| Resolutie | 3840 x 2160 |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Led-backlight | Nee |
| Beeldfrequentie | 100 Hz |
| Beeldoptimalisatie | Alpha7 Gen4 AI |
| Led-technologie | Oled |
| High Dynamic Range (HDR) | Ja |
Energieverbruik data (EU 2017/1369)
| Energie-efficiëntieklasse (EU 2017/1369) | G |
| Energieverbruik per 1.000 uur (SDR) | 160kWh |
| Energieverbruik per 1.000 uur (HDR) | 316kWh |
| EU Energy Efficiency Scale (EU 2017/1369) | A-G |
Ontvangst
| Ingebouwde tuners | DVB-T2 (H.264), DVB-C, DVB-S2 |
|---|
Geluid
| Muziekvermogen | 40 W |