Laatst bekende prijs:
Vind de laagste prijs
Vind de laagste prijs
Product
| Fabrikantcode | OLED65E9PLA |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 144,7 cm |
|---|---|
| Breedte inclusief voet | 144,7 cm |
| Diepte | 5,03 cm |
| Diepte inclusief voet | 22 cm |
| Gewicht | 20,8 kg |
| Hoogte | 87,7 cm |
| Hoogte inclusief voet | 87,7 cm |
| Kleur | Zilver, Zwart |
| Totaalgewicht met voet | 33,6 kg |
Beeldscherm
| Ambilight | Nee |
| Curved | Nee |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Input lag | 21 ms |
| Kijkafstand | 3 m |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Schermdiagonaal | 65 inch |
| Schermtype | OLED |
| Scherpte | 4K (UHD), UHD premium |
| Type HDR | HDR10, HLG, Dolby Vision |
| Type local dimming | Self-emitting |
| Verversingssnelheid | 100 Hz |
| Beeldkwaliteit | Uitstekend |
Energieverbruik
| Energieklasse | A |
| Energieverbruik actief | 137 W |
| Energieverbruik per jaar | 190 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,3 W |
Audio
| Aantal speakers | 4 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 60 W |
| Subwoofer | Ja |
Algemene eigenschappen
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 300 mm x 200 mm |