De LG OLED65E8PLA tilt je kijkervaring naar een geheel nieuw niveau. Met zijn verbluffende beeldkwaliteit en elegante design zorgt deze OLED-televisie ervoor dat je favoriete films, series en games tot leven komen in jouw woonkamer. Het 65 inch scherm met zijn diepe zwartwaarden en heldere kleuren zorgt voor een meeslepende kijkervaring waarin elk detail tot leven komt. De geavanceerde technologieën van LG zorgen voor een ongekende beeldkwaliteit, waardoor je keer op keer versteld zult staan van de beelden die deze tv produceert.
Laatst bekende prijs:
Vind de laagste prijs
Product
| Fabrikantcode | OLED65E8PLA |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 144,9 cm |
|---|---|
| Breedte inclusief voet | 144,9 cm |
| Diepte | 5,18 cm |
| Diepte inclusief voet | 22,2 cm |
| Gewicht | 21 kg |
| Hoogte | 90,3 cm |
| Hoogte inclusief voet | 91 cm |
| Kleur | Zwart |
| Totaalgewicht met voet | 29,9 kg |
Beeldscherm
| Ambilight | Nee |
| Beeldkwaliteit volgens klanten | Uitstekend |
| Curved | Nee |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Input lag | 21 ms |
| Kijkafstand | 3 m |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Schermdiagonaal | 65 inch |
| Schermtype | OLED |
| Scherpte | 4K (UHD), UHD premium |
| Type HDR | HDR10, HLG, Dolby Vision |
| Type local dimming | Self-emitting |
| Verversingssnelheid | 100 Hz |
Energieverbruik
| Energieklasse | A |
| Energieverbruik actief | 150 W |
| Energieverbruik per jaar | 208 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,3 W |
Audio
| Aantal speakers | 4 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 60 W |
| Geluidskwaliteit volgens klanten | Goed |
| Subwoofer | Ja |
| Virtueel surround | Ja |
Algemene eigenschappen
| Als beste getest | Ja |
| Design volgens klanten | Heel mooi |
| Draaibare voet | Nee |
| Onderscheidingen | EISA Nederland |
| Te testen in winkel | Den Haag, Groningen |
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 200 mm x 300 mm |